Kontuzjowany w ścięgno podkolanowe, mistrz Francji Johan Bergeron został zmuszony do oddania piłki podczas rozgrywek World Padel Tour Menorca Open.

To wielki cios dla Johana Bergerona i Victora Meny Gil. Kiedy byli o godz 2 mecze w pierwszym secie meczu z Christianem Murphym / Pedro Meléndezem, mistrz Francji kontuzjował ścięgno podkolanowe.

Johan zaciskał zęby przez dwie serie i skończył pęknięcie pod bólem w trzecim zestawie, podczas gdy para francusko-hiszpańska spadła 7/5 2/6 0/1. Cios dla Bergerona / Menę Gil, któremu mimo kontuzji Francuza udało się wygrać pierwszego seta.

Jak wyjaśnił na swoim koncie na Instagramie, Johan będzie miał teraz badanie USG, aby dowiedzieć się więcej o tej kontuzji. Mamy nadzieję, że tak będzie przyznany za P2000 Toulouse, który zaczyna się za niecały tydzień ... Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.

https://www.instagram.com/p/CFXClSzIzcF/?utm_source=ig_web_copy_link

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!