Trzecia konfrontacja w trzech turniejach dla Lebrona/Galana i Stupaczuka/Di Nenno byliśmy świadkami piękna pomiędzy tymi dwiema formacjami. Po zwycięstwie Alejandro Galana i Juana LeBrona w Niemczech Puis Franco Stupaczuka i Martina Di Nenno w Holandii, korzyść dla Lebrona/Galana w tym spotkaniu. Zwycięstwo 6/1 7/5.

Zdecydowana dominacja Lebrona i Galana

Wiemy, że superpiby często mają trudności z rozpoczęciem spotkania. I w tym meczu z byłymi liderami świata mogliśmy to zobaczyć po raz kolejny. Zwyciężyli Juan LeBron i Alejandro Galan 12 z pierwszych 16 punktów, szybko napędzając ich do 3/0.

Po raz kolejny Martin Di Nenno i Franco Stupaczuk mieli duże trudności w ważnych momentach. Na 3 punkty złota tej pierwszej rundy, 0 wygrał dla Argentyńczyków. 4 stracone break pointyspotkanie Martina i Franco rozpoczęliśmy zupełnie katastrofalnie.

Mecz o honor dla Argentyńczyków, ale ostatecznie to hiszpańska para objęła prowadzenie w półfinale: 6 / 1.

Powrót na najlepszy poziom dawnych światowych jedynek

Druga runda: bierzemy te same i zaczynamy od nowa. Są nimi Juan LeBron i Alejandro Galan w demonstracji w tym meczu. Wilk obrzydza ich superpiby po niemal doskonałej grze w obronie. Przełamują się już w pierwszym meczu.

Myśleliśmy, że w tym meczu Martin Di Nenno i Franco Stupaczuk są na dnie. I jeszcze, Argentyńczycy budzą się przeciwko nim z wynikiem 2:0. Po dobrej grze rewanżowej nadrobili zaległości i rozegrali 3 partie z rzędu, w drugim akcie zerując liczniki.

ALEJANDRO GALAN MENORKA OTWARTE

Debaty są wyrównane, a set trwa. Obydwa zespoły spotykają się o godz 5/5 i czujemy, że superpiby w końcu przystąpili do meczu. Wystarczy nieco mniej gry Stupaczuka i Di Nenno oraz niesamowity break point Alejandro Galana, aby zapewnić drugiemu przełamaniu byłym światowym liderom w tym spotkaniu. Podają do meczu.

Ostatecznie nie było wątpliwości, że byli liderzy świata wygrali ten mecz. na spotkaniu gdzie będą mogli nam zaimponować, Juan Lebron i Alejandro Galan dołączyli do finału Minorca Open.

STATYSTYKI LEBRON GALAN HALF MENORKA OTWARTE

Stawią czoła ich najlepsi wrogowie na torze, Arturo Coello i Agustín Tapia, z finiszem, który zapowiada się wrząco.

Najpierw jednak obejrzymy finał kobiet, w którym niewyczerpane siły Josemarii/Sancheza zmierzą się z wicemistrzami Triay/Ortegą.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.