Delfi Brea i Bea Gonzalez nie pozostawiły wątpliwości w finale World Padel Tour Meksyk Otwarte przeciwko Tamarze Icardo i Virginii Rierze.

W tym spotkaniu par hiszpańsko-argentyńskich liczyliśmy na ładne starcie par 3 i 5 w wyścigu, ale tak się nie stało. Rzeczywiście Icardo i Riera, którzy grali w swoim trzecim finale w sezonie, nie byli w stanie zmartwić faworytów meczu i zdobyć pierwszego tytułu w tym roku.

Trzeba przyznać, że mierzyli się z parą, która w tym tygodniu opuściła tylko jednego seta (z Osoro / Castello w kwarcie), a która pokazała, że ​​w niedzielę ewoluuje o krok wyżej, o czym świadczy to bezbłędne zwycięstwo: 6/ 4 6/2. Dość wyraźna przepaść na koniec pomiędzy dwiema parami dość blisko siebie w rankingu, ale z prawdziwą różnicą: jedna zdobyła szósty tytuł w sezonie w Meksyku, a druga nie zdobyła ani jednego trofeum w 2023 roku…

Tytuł ten dodatkowo potwierdza bardzo dobry sezon Delfi i Bei, które teraz spróbują wykorzystać pewność siebie zdobytą w Meksyku, aby spróbować wygrać finał mistrzowski. Czy uda im się to osiągnąć? Odpowiedź w ciągu nieco ponad dwóch tygodni w Palau Sant Jordi!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !