Czasem sprawy toczą się naprawdę szybko World Padel Tour ! Dowodem jest powrót pary Benjamin Tison / Teo Zapata z kolejnego Sweden Open!

Podczas gdy my myślał, że Benjamin Tison zakończy sezon z Javim PerezFrancuz wrócił już z Teo Zapata. Ben odnajduje zatem gracza, z którym osiągnął najlepszy wynik w swojej karierze: startuje w głównym losowaniu turnieju WPT Open!

„Wszystko wydarzyło się tak szybko! Gracz z około 60. miejsca poprosił mnie wczoraj, żebym z nim zagrał, ale mu powiedziałem "nie". Skończyło się na tym, że grałem tylko dwa turnieje z Javi i nie jest w moich wartościach pozostawienie kogoś tak szybko dla innego gracza, który ma więcej punktów.

Zaraz potem Teo Zapata zadzwonił do mnie z propozycją zreformowania naszej pary. powiedziałem mu „Nie mogłeś się ze mną skontaktować, zanim zarejestrowałem się w Javi?!” (śmiech). Zadzwoniłem do moich bliskich, żeby trochę poznać ich uczucia, bo Teo jest kimś wyjątkowym, z którym czuję się naprawdę dobrze na torze. W końcu postanowiłem do niego wrócić, mimo że decyzja nie była łatwa. Na szczęście, kiedy skontaktowałem się z Javim, aby przekazać mu tę wiadomość, przyjął to bardzo dobrze, był bardzo wyrozumiały i naprawdę chcę mu podziękować za jego reakcję.

Teraz to przepadło z Teo, powinniśmy być nasieniem previas podczas Masters, więc mamy okazję ukończyć 2021 oba!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !