Paquito Navarro i Martin Di Nenno eliminują Juana Lebrona i Ale Galana, rozstawiający się z numerem 1 w World Padel Tour Sardynia Otwarte.

Jest to wyraźnie turniej niespodzianka. Na zewnątrz, w specjalne warunki, ten WPT Sardegna Open nie oszczędza faworytów.

Dziś to Paquito Navarro i Martin Di Nenno stworzyli ten wyczyn, dominując w seriach prostych z Juanem Lebronem i Alem Galanem! Zwycięzcy Cascais Master odpadli z ćwierćfinałów!

Para hiszpańsko-argentyńska potrafiła znacznie lepiej przystosować się do warunków, popełniając tylko dziesięć błędów w meczu, gdy ich przeciwnicy mieli 27!

Statystyki Navarro Di nenno Lebron Galan WPT Sardegna Open 2021

Nieskuteczne w smeczu, numery 1 często rzucały się w oczy, jak na tym punto de oro przy 4/4 w drugim secie, kiedy Galan bezskutecznie próbował odbić piłkę na swój kort. Dwa punkty wcześniej to Juan Lebron zaoferował „par 4” Martinowi Di Nenno… Te wolne warunki wyraźnie nie sprzyjały Hiszpanom, ale należy pogratulować Navarro i Di Nenno, którzy wykazali się świetnym mistrzostwem taktycznym i mentalnym, aby wygrać mecz 6/4 6/4.

Wkrótce poznają swoich przeciwników w półfinale, ponieważ rozpocznie się drugi ćwierćfinał tego dnia, między Chingotto / Tello i Gonzalezem / Rico. Aby to zrobić, dzieje się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !