Alex Ruiz i Franco Stupaczuk zdobywają swój pierwszy wspólny tytuł na World Padel Tour dzięki zwycięstwu w finale Sardegna Open przeciwko Navarro / Di Nenno.

To świetny pierwszy raz dla Alexa Ruiza, który po raz pierwszy zwycięża w turnieju WPT Open lub Master. Przychodzi pod koniec tygodnia, podczas którego zawodnicy Carlosa Pozzoniego będą mieli pokazuje wielki umysł!

Alex Ruiz Franco Stupaczuk zwycięstwo w półfinale Sardegna Open WPT 2021

Dla Paquito Navarro i Martina Di Nenno jest to trzecia przegrana w finale w 2021 roku. Podopieczni Rodriego Ovide'a pokazali dobre rzeczy, w szczególności zdobywając więcej punktów zwycięstwa niż ich przeciwnicy. Ale wygranie tylko jednego punto de oro, przeciwko 6 przeciwnikom, było zbyt skomplikowane, aby wygrać dzisiaj.

Po przegranej pierwszego seta 2/6, Paquito i Martin wrócili do wojny i pomimo tych wszystkich decydujących punktów byli w stanie zgarnąć tie-break w drugim secie. Decydujący mecz, podczas którego byli w stanie obsłużyć swoich przeciwników i ustawić się na dobrej pozycji do zgarnięcia trzeciego seta. Ale po raz kolejny Ruiz i Stupa byli w stanie podnieść swój poziom gry i nie popełniać błędów, gdy punkty były najbardziej warte.

Ostateczne zwycięstwo 6/2 7/6 zasłużone ze względu na siłę, jaką ta para pokaże przez cały turniej. Przed wyjazdem do Barcelony dwójka przyjaciół będzie mogła świętować to pierwsze!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !