Arturo Coello, który grał swój pierwszy mistrzowski finał World Padel Tour, zaprezentował bardzo dobry występ pomimo porażki z Di Nenno / Navarro.

Arturo Coello nie jest typem, który by go przytłaczał. Najlepszy zawodnik pokolenia 2002 udowodnił to po raz kolejny w Madrycie, grając bardzo ważny mecz na swój pierwszy mistrzowski finał.

W konfrontacji z parą pod koniec sezonu, niedawny mistrz świata Di Nenno / Navarro zaimponował swoim charakterystycznym stylem. Bardzo obecny w locie, ten wysoki gracz ponownie imponował atakiem swoimi potężnymi ciosami i obroną dzięki swoim naddźwiękowym wypadom.

Le World Padel Tour chciał oddać hołd temu 19-letniemu młodzieńcowi, który nie przegapił swojego pierwszego w turnieju Masters. Niestety nie było tam zwycięstwa Beli i Arturo, w dużej mierze wina wysoko latającej pary Di Nenno / Navarro, ale Coello może być dumny z poziomu, jaki osiągnął w tym Master Final... który z pewnością jest pierwszym w długa seria! Pozwalamy Ci cieszyć się tymi 10 minutami pokazu!

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !