Troska o zmniejszenie wibracji w paletach palców jest zawsze zgłaszana przez producentów. Chociaż dokonano wielkich postępów, istnieją produkty, które pomogą Ci zmniejszyć te wibracje. Shock Out jest jednym z nich.

Dla osób cierpiących na zapalenie ścięgien łokcia wibracje są twoim największym wrogiem. Marki Palas wciąż ewoluują i oferują palas dla tego typu graczy każdego sezonu, ale to nie wystarczy.

Istnieje kilka materiałów, które można nabyć w sklepie lub na płótnie, które naprawdę zmniejszają wibracje między miejscem uderzenia a uchwytem.

Tłumiki Padel

Są to gumowe pierścienie, które pasują do dolnych otworów twojej pala. W ten sposób wibracje są redukowane, jak działałby antywibrator na rakiecie tenisowym.

Chwyty

Wiedz, że uchwyty zmniejszają również wibracje twojej paletki. Podnieśliśmy już ten temat z naszym specjalistą Stéphane Penso. ShockOut oferuje różne uchwyty, z plastikowym prętem, który pozwala redukować wibracje, ale także szybciej eliminować pot.

Inną opcją jest rodzaj paska, który spoczywa na rączce poniżej nadstawki. Ta metoda pozwala szybko powiększyć uchwyt, ale także zredukować wibracje.

Nigdy więcej wymówek. Istnieją produkty chroniące stawy ramion, a my je dla Ciebie prezentujemy. To zależy od ciebie.

Tip overrips od Stéphane Penso

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.