Zapowiedział prezes francuskiej federacji tenisowej Bernard Giudicelli na jego stronie na Facebooku że padel powinien móc wznowić ten wtorek, 2 czerwca 2020 r.

Post opublikowany dziś przez Prezydenta Francuskiej Federacji Tenisowej Bernard Giudicelli dowiadujemy się, że w oczekiwaniu na nowy dekret z 11 maja FFT opublikuje to W poniedziałek 1 czerwca o godzinie 14:00 protokół dekonfinalizacji fazy 2, który rozpocznie się we wtorek 2 czerwca 2020 r.

Ten protokół dotyczy wznowienie gry w padla, tenisa plażowego, krótkiej dłoni i aktualizacja zasad gry w tenisa i paratennis. Możemy więc sobie wyobrazić, że od tego wtorku 2 czerwca znów będzie można grać w padla.

Jeśli chodzi o warunki, nie wiadomo jeszcze, czy dozwolony będzie 4 padel. Hale sportowe ponownie otwierają się w strefie zielonej, ale nie w strefie pomarańczowej, możemy logicznie wyobrazić sobie, że tak będzie możliwe jest trenowanie w pomieszczeniach w obszarach zielonych, ale nie w obszarach pomarańczowych.

Poczekajmy więc do jutra do godziny 14 po więcej informacji na ten temat., ale wyraźnie pachnie dobrze do wznowienia padel! Druga dobra wiadomość dzisiaj po Ogłoszenie Miguela Lampertiego o możliwym wznowieniu World Padel Tour pod koniec czerwca !

Opublikowany przez Bernard Giudicelli Ferrandini sur Niedziela 31 Maj 2020

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!