Nasi partnerzy przedstawiają Państwu swoje oferty na kwiecień, którego dotyczą rakiety szturmowe dla doświadczonych graczy.

To nowość w Padel Magazine : każdego miesiąca, nasze witryny partnerskie będą udostępniać oferty rakiet śnieżnych, które są bliskie ich sercu. W kwietniu skupiamy się na wysokiej klasy atak skoncentrowany na rakietach śnieżnych !

Czy jesteś graczem na poziomie zaawansowanym / eksperta, który szuka pala, która pozwoli Ci ujawnić cały swój potencjał ofensywny? Oto kilka modeli, które powinny Ci się spodobać!

Babolat Air Viper

Rakieta w zupełnie nowym kształcie, która spodoba się graczom poszukującym lekkiej pali (355g). Przeznaczony do raczej napowietrznych profili Air Viper ma tarcze z włókna węglowego 16k dla maksymalnej wydajności podczas wielkich hitów. Pianka X EVA zapewni Ci większą moc i precyzję w ataku, a także wystarczającą siłę uderzenia piłki w obronie! Pala, którą znajdziesz au tarif de 251,90 € u naszego partnera Esprit Padel Sklep !

Babolat Air Viper

Poids: 355g

 

Bullpadel Vertex 03

Nowy pala Maxi Sancheza na World Padel Tour. Ten Vertex 03 jest wyposażony, podobnie jak poprzednia wersja, w piankę MultiEva i karbon 12k po bokach, aby zapewnić maksymalną siłę w ataku. Nowością na 2021 rok jest obecność zupełnie nowego mostu „Air React Channel”, co pozwala zwiększyć zarówno prędkość, jak i kontrolę nad piłką. Pala, która nadal powinna być ulubieńcem gracza i którą znajdziesz au tarif de 274,90 € u naszego partnera francuski Padel Sklep.

Bullpadel Vertex 03

Waga: 365-380g

Wulkan Cartri 2

Cartri oferuje bardzo wysokiej klasy palas, szczególnie solidne i ręcznie wykonane w Hiszpanii. Ze swoim szczególnym kształtem, to nowe Wulkan 2 zawiera ramę z włókna węglowo-kevlarowego 6k dla maksymalnej stabilności i wytrzymałości. Hybrydowa pianka Foam / Eva zapewni Ci wyjątkowy dotyk piłki, a wydrukowane w 12D wykończenie z włókna węglowego 3k pozwoli Ci odkryć całą swoją moc. Znajdziesz to u naszego partnera rakieta Padelza cenę 395 €.

Waga: 355-375g

Bullpadel Vertex Comfort

Pala Juana Tello, wygodniejsza wersja Vertex 03, ponieważ ma na twarzach materiał opracowany przez Bullpadel, który łączy włókno szklane i węglowe: Fibrix. W programie większa wydajność piłki i wygoda. Bardzo ciekawa wersja dla graczy, którzy chcą czerpać korzyści z mocy w delikatniejszym dotyku. Jest dostępna w cenie 189,50 € u naszego partnera Padel referencje !

Bullpadel Vertex 03 Comfort

Waga: 365-380g

Babolat Techniczny Viper

Jest to po prostu rakieta używana przez Juana Lebrona na World Padel Tour. Dzięki specyficznemu kształtowi diamentu, jak sama nazwa wskazuje, jest idealny dla graczy ofensywnych technicznych, którzy chcą wyrazić swoją pełną ofensywną paletę. Dzięki karbonowi 12k po bokach i powłoce 3D Spin + gwarantuje Ci potężne uderzenia i ostre efekty! Znajdziesz to u naszego partnera Padel referencjeza cenę 252 € !

Babolat techniczny Viper

Poids: 365g

Head Grafen hybrydowy Delta 360+

To najpotężniejsza pala z domu Head. Delta Hybrid Graphene 360+ ze swoim diamentowym kształtem i Power Foam pozwoli Ci drukować bardzo szybko na piłkach. Ten pala, zarówno wybuchowy, jak i wygodny, używany w szczególności przez Agustina Gutierreza World Padel Tour, dzięki Grafenowi 360+ po bokach, zaoferuje Ci odpowiednią sztywność, aby zmaksymalizować skuteczność Twoich uderzeń. jest dostępny w cenie 209,90 € u naszego partnera francuski Padel Sklep.

Head Grafen360 + Delta Hybrid

Poids: 375g

Black Crown Geniusz mocy

To jest nowa rakieta energetyczna firmy Black Crown. Dzięki kształtowi łzy jest to pala, która jest zarówno potężna, jak i zwrotna, innymi słowy wszechstronna. Dzięki piance Super Control Black Eva będziesz mieć zarówno bardzo dobrą siłę uderzenia, jak i precyzję. Połączenie z surowym węglem 12k zapewni Ci moc i siłę. Znajdziesz to u naszego partnera rakieta Padelza cenę 221 € !

Black Crown Power Genius 2021

Waga: 350-370g

Head Alpha Pro

Rakieta, która na pierwszy rzut oka nie jest klasyfikowana w modelach power, ale mimo to nie jest pozbawiona gryzienia. Nowa pala od Sanyo Gutierreza w kształcie kropli wody to wszechstronny model, który zapewni Ci siłę uderzenia i wygodę dzięki Power Foam. Obecność Graphene 360+ pozwoli Ci wywrzeć duże wrażenie na piłce, jeśli chodzi o podsumowanie! Znajdziesz to w cenie 229,90 € u naszego partnera Esprit Padel Sklep.

Head Alpha Pro 2021

Poids: 375g