David Sieng, dyrektor dom Padel iść do mikro de Padel Magazine na kilka dni przed wielkim ponownym otwarciem klubu. Wiele nowych funkcji do odkrycia od jutra!

dom Padel 2.0

„Wykorzystaliśmy długie miesiące zamknięcia, aby zrehabilitować centrum. Przeszliśmy metamorfozę. Czekamy na wszystkich Środa 9 czerwca od 10:XNUMX na wielkie ponowne otwarcie”.

„Zrobiliśmy wiele prace przebudowy. Nowe dywany na najpopularniejszych serwisach. Piękna praca w restauracji, a także piękny taras, aby cieszyć się latem, wieczorami. Mamy też zupełnie nowy zespół, więc zapraszamy wielu z Was do przyjazdu.”

„Odmłodziliśmy zespół, ale mamy bardzo silną myśl dla starszych, którzy byli członkami założycielami Casa Padel. Dzisiaj sprawy nieco się zmieniają i staramy się utrwalić dziedzictwo ”.

Wiele wydarzeń!

„Przygotowujemy wiele turniejów i jesteśmy na bieżąco, ponieważ wkrótce będziemy informować o harmonogramie turniejów do końca roku. Będziemy również organizować wiele imprez i wydarzeń wewnętrznych z naszymi nowymi producentami sprzętu, naszymi nowymi sponsorami, naszymi nowymi partnerami. Nie wahaj się skontaktować z nami za pośrednictwem naszej strony domPadel.fr lub nasze sieci społecznościowe”.

„Jesteśmy z Wilson od kilku tygodni i mamy szczęście, że mamy piękne czerwone dywany. To są dywany World Padel Tour, sławny dywany bez piasku. Przyjdź i wypróbuj je szybko ”.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.

Tagi