Dla Jérémy Scatena, francuskiego gracza z najwyższym rankingiem WPT, marzeniem jest odzyskanie pale Varlion, którą zdobył 10 lat temu.

Jérémy Scatena, Numer WPT 99, postanowił dołączyć do Varlion. Jego rolą w tej nowej przygodzie będzie właśnie to ambasador marki we Francji, Porozmawiaj o sprzęcie, doradzaj, sprzedawaj, ale także skonfiguruj sieć, która pozwoli graczom i zainteresowanym stronom w pełni korzystać z najlepszych produktów Varlion. Varlion Palas są dziś sprzedawane prawie wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej (wiele języków) od Varlion ale wkrótce może być nowa sieć we Francji.

Wreszcie jak wam powiedzieliśmy wczoraj, Scat zagra z Varlion LW Summum Carrera, wysokiej klasy rakieta, wykonana z szorstkiego węgla z pianką Eva Soft, oraz wiele technologii specyficznych dla marki, Sprzedany za 350 € to pala dla doświadczonych graczy, którzy lubią mieć kontrolę nad punktem i szukają precyzji bez poświęcania siły. to jest ewolucja tego, co Jérémy przeprowadził 10 lat temu, co oczywiście sprawia, że ​​jest bardzo szczęśliwy: „Wchodzenie na boisko za pomocą tej palety jest ciepłe, zapraszam wszystkich graczy do przetestowania go, ponieważ jest to ikona padla. Wszyscy w Hiszpanii to wiedzą. ” Mam nadzieję, że przyniesie mu szczęście w tym sezonie z Benjaminem Tisonem!

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.