La National Padel Cup z pewnością jest najstarszy obwód w świecie padel. NPC będzie świętować 6. świeca w 2020 r, Współzałożyciel konkursu, Christophe Lesage wspomina jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku.

  • NPC: konkurs, który wygrał zakład ...

W 2014 roku mieliśmy rozpoczął działania wojenne u naszego partnera Head oferując całkowicie szalony tydzień dla fanów tenisa i padla: najlepsi gracze na świecie był obecny przede wszystkim z Alejandrą Salazar, Fernando Belasteguin, Sanyo Gutierrez, Gonzalo Rubio, Andoni Bardasco. Co za tydzień!

Urodzony sześć lat temu National Padel Cup jest jednym z obwodów odniesienia świata Padel i ma specjalne miejsce. Przyczynia się do rozwoju, promocji i praktyki padel we Francji. Jest zarezerwowany dla graczy w każdym wieku, o ile mają oni licencję na tenis / padel na FFT.

  • Jak odbywa się konkurencja w 2020 r

Turniej odbywa się w 2 fazach, fazach kwalifikacyjnych, od 1 kwietnia do 30 września, oraz fazie końcowej, od 28 do 31 października na Cap d'Agde podczas Finały Pucharu Krajowego Tenisa, W końcu wielkie święto tenisa i padla z podwójnie mieszanymi P250 i P500 mężczyzn i kobiet.

  • National Tennis Cup zaoferuje padel na początku tygodnia

Na początku finałowego Pucharu Krajowego Tenisa będziemy oferować animacja padel - P100 do inicjacji tenisistówktórzy odkrywają padel. W zeszłym roku pierwsze 3 dni były niesamowite. Prawdziwa uczta! Dlatego chcemy powtórzyć to doświadczenie.

  • NPC skupia także wszystkich francuskich fanów

Celem jest zjednoczenie wszystkich: klubów, zawodników, organizatorów i spędzać miło czas wokół padla z ludźmi, którzy pochodzą z całej Francji, aby móc rozegrać kilka meczów niezależnie od ich poziomu gry.

Myślę, że się udało. Przypomnij nam, co się stało w zeszłym roku.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.