Czy kiedykolwiek marzyłeś o graniu? padel na jeziorze, morzu lub na padel ciągnięty przez łódź? hiszpański Rafael Carbonero, założyciel PadelX, oferuje nam wyłącznie pierwsze zdjęcia całkowicie zwariowanego projektu.

Pierwsza kraina padel efemeryczny w Chinach

„Jestem Hiszpanem i jak każdy szanujący się Hiszpan jestem pasjonatem padel. Moja przygoda zawodowa w padel zaczyna się w Chinach wraz z uruchomieniem pierwszego padel efemeryczne w dużym chińskim centrum handlowym. 

To pozwoliło Chinom odkryć ten sport. Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii. Media dotarły do ​​tematu padel. I można powiedzieć, że chińska przygoda w padel zaczyna się w tym momencie. 

Umożliwiło to uruchomienie pierwszego klubu padel z Szanghaju, który nazwaliśmy CzerwonymPadel. Firma, którą stworzyłem w 2016 roku. ”

Parki, dachy, padel wszędzie!

„Nieco później połączyłem siły z Johanem, szwedzkim przyjacielem, założycielem Laowa Padeli uruchomiliśmy PadelX. Razem otworzyliśmy pierwszy klub z dwoma boiskami na dachu w Szanghaju.

Następnie zainteresuj się padel wzrosła wykładniczo w Szanghaju.

Stąd mieliśmy wiele okazji PadelX: blisko morza, w centrach handlowych, na dachach, w parkach, w tym roku planujemy dużą ekspansję. ”

Słowo padel nie istniał w języku chińskim

„W 2016 roku, kiedy zacząłem prezentować padel, nikt nie znał tego kuzyna tenisa. Nie mieliśmy nawet słowa padel po chińsku.

Ale to stara sprawa. Plik padel po chińsku mówi się: BanShi WangQiu, i od tego czasu sam promuję padel do ponad 5000 osób.

Wreszcie możemy powiedzieć: plik padel startuje w Chinach. To prawda, nadal jest dość powolny, ale wszystko rozwija się bardzo pozytywnie. 

Dowód: w tamtym czasie znałem wszystkich graczy padel w Chinach. Teraz to niemożliwe! ”

Sesje odkryte w Chinach

„Wśród wykonywanych przez nas działań organizujemy Dni Odkryć, Dni Grilla, Budynki Zespołowe dla firm, Dni Dzieci, Dni Rodziny, Dni dla Pań, Happy Hours… i oczywiście turnieje, w tym ostatnia z łączną nagrodą pieniężną w wysokości 3 USD i 000 USD dla zwycięzców.

Po szwedzkiej stronie firmą zajmuje się Johan. Zbudowaliśmy ponad 100 działek w Szwecji, a teraz planujemy eksportować nasze działki do Chin. Doszliśmy do porozumienia z fabryką, która mogłaby produkować do 50 działek dziennie. „

Padel na wodzie: spełnienie marzeń

„The padel na wodzie to sen, jest bardzo bliski spełnienia. Nie jest łatwo zaprojektować platformę wystarczająco mocną, aby padel można ćwiczyć będąc mobilnym i ciągnąć przez małą motorówkę lub skuter wodny.

Ale teraz finalizujemy projekt i mamy nadzieję, że wkrótce pokażemy światu te pływające wyspy Padel.

Każdy, kto żyje nad wodą, może mieć własne padelbez konieczności przechodzenia przez trudny i czasochłonny proces uzyskiwania pozwoleń na budowę.

Prośby z Dubaju, Malty i Tajlandii

„Teraz mamy już wnioski z Dubaju, Malty i Tajlandii.

Opracowanie tego projektu kosztuje nas małą fortunę, ale dla klienta końcowego będzie to dobra inwestycja. Nie musisz kupować ziemi! ”

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.