To koniec roku 2020 rymuje się z połóg i trudności w dostępie kluby padel zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dlaczego więc nie przeprowadzić się do Teneryfa gdzie wszystko jest otwarte?

Takiego wyboru dokonuje wielu Europejczyków. Żeby uciec z więzienia, bilet lotniczy, komputer i kierunek Teneryfa, ta wyspa na Wyspach Kanaryjskich, zaledwie kilka godzin samolotem od europejskich stolic. Dziś miejsce to stało się preferowanym miejscem telepracy i jednym z najbezpieczniejszych w obliczu Covid-19. Słońce, plaża, piękne wędrówki, atrakcyjne ceny i padeldlaczego nie wybrać tej hiszpańskiej wyspy na spędzenie końca roku?

I aby cię uspokoić, Korzyść-padel.net i Julien Bondia, monitor padel w klubie na wyspie oferują noclegi, szkolenia padeli akompaniament na stoku i poza nim, aby zapewnić doskonały pobyt z dala od codziennych zmartwień.

Kontakt przez What´s App pod adresem + 34 634 62 79 43

TENERYFA: wyspa letnich słodyczy jesienią

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.