Podczas naszego pobytu w zamsz, przeprowadziliśmy wywiady z młodymi i dobrze zapowiadającymi się padel Portugalski Pedro Araújo. Dowiedzmy się, kto stoi za tym utalentowanym graczem APT Padel Wycieczka.

Wywiad został przeprowadzony tuż przed Kungsbacka Otwarte I która zakończyła się wczoraj w niedzielę 18 lipca 2021 r.

Santiago Plazas: Kim jest Pedro Araújo?

Pedro Araujo: To chłopak pasjonujący się sportem, a zwłaszcza padel, dlatego gram zawodowo. Pasjonuję się również zawodami, towarzyszącymi im doznaniami, treningami i odkrywaniem nowych kultur.

Place Santiago: Jak długo grałeś padel ?

Pedro Araujo: Odkąd skończyłem 16 lat, a teraz mam 21 lat… Do tego czasu grałem w tenisa. Zacząłem, gdy miałem 4 lata! Odkąd dokonałem tej zmiany uczucia są raczej przychylne, uczucia na korcie dają mi dużo przyjemności. Mam ochotę na coraz większą zabawę.

Place Santiago: Jesteś jednym z najmłodszych zawodników na torze. Czy uważasz, że ma to wpływ na sposób, w jaki grasz?

Pedro Araujo: Tak, to jasne, na torze jest wielu zawodników, którzy mają tyle lat doświadczenia, co ja, więc czuję różnicę… ale ta młodość ma również dobry wpływ na mój styl gry. przewaga fizyczna i czas na naukę.

Faze-Araújo APT Szwecja 2021
Faze i Araújo po jego zwycięstwie

Place Santiago: Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego Open w Szwecji?

Pedro Araujo: Moje oczekiwania są powiązane z wynikami. Jeśli czuję się w świetnej formie, dążę do wygrania jak największej liczby meczów… Poza tym jesteśmy w Szwecji, kraju, który odkrywam. Po raz pierwszy biorę udział w zawodach daleko od Hiszpanii czy Portugalii. To dla mnie wspaniałe doświadczenie.

Place Santiago: Niedługo odbędą się Mistrzostwa Europy FEPA, czy widzisz siebie, że bierzesz w nich udział?

Pedro Araujo: Najpierw musisz zostać wybrany. Dużo pracuję, aby się tam dostać i mam nadzieję, że tam będę. Wierzę, że jestem na dobrej drodze i nadal będę dawał z siebie wszystko, aby odnieść sukces.

Place Santiago: Gdybyś mógł powiedzieć coś Pedro Araújo sprzed 5 lat, jakiej rady byś mu udzielił?

Pedro Araujo: Aby kontynuować i wytrwać... Chciałbym zacząć grać padel wcześniej… Hiszpańscy czy południowoamerykańscy gracze mają dodatkowe doświadczenie, które zdobywa się z czasem.

Place Santiago: Jak widzisz siebie za pięć lat?

Pedro Araujo: Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć najlepsze wyniki. Graj z najlepszymi na świecie i często rywalizuj w finałach!

Aby zobaczyć cały wywiad po hiszpańsku, poniżej:

https://youtu.be/oN90nvQOC14

Santiago plazas

Kolumbijczycy to uwielbiają padel ! Więc tak, nie jesteśmy najlepsi, ale najważniejsze jest uczestnictwo. Zrozumiałeś, jestem Chico, który pochodzi z Bogoty i zamierzam zaznaczyć padel mojego odcisku z Padel Magazine.