Zdecydowanie Francuzi rozpowszechnili wieści. Później Carla Touly w zeszłym tygodniu, Melissa Martin Piątek, oto dwie nowe Francuzki w finale FIP Rise. „Les Barges” ponownie wygrało w tę niedzielę z holenderską parą Hemmes/Jonker.

barotti invernon padel Włochy zwycięstwo

Mentalne zwycięstwo

Gdzie się zatrzymają? Wendy Barsotti i Élodie Invernon robią furorę na Sycylii. W przeciwieństwie do drugiego rozstawionego turnieju, Janine Hemmes (168ᵉ FIP) i Segou Jonkera (144ᵉ FIP), Wendy i Élodie po raz kolejny zapewniły sobie wygraną w dwóch setach.

W pierwszej rundzie Francuzi szybko prowadzą 4/1, ale ich przeciwnicy wracają do gry. Dwie pary toczą twardą bitwę na sycylijskiej ziemi, każda gra toczy się zażarta walka, ale w „puntos de oro” to Wendy i Élodie robią różnicę. Spośród 15 „puntos de oro” Francuzi wygrali 13. Barsotti/Invernon wygrał pierwszą rundę 7/5.

Od początku drugiego seta Francuzi robili sobie przerwę, ale po raz kolejny zobaczyli, jak rywale wracają do gry. Wendy i Élodie nie poddają się i stawiają na większą intensywność. Tym razem Holendrzy nie wrócą, Barsotti i Invernon wygrywają 7/5 6/4 i oferują sobie finał na Sycylii.

Finał o 20:30.

Trójkolorowa para będzie przeciwna siostry Albarran Villalon (183. FIP), które pokonały rozstawione z numerem 1 turnieju Betz/Aitana Garcia 6/3 7/5.

„Les Barges” rozegrają swój pierwszy finał na FIP Rise w ten niedzielny wieczór. Po zwycięstwie Carli Touly w zeszłym tygodniu u boku Alexandry Torralby z Hiszpanii, mamy nadzieję, że trójkolorowa para również stworzy ten wyczyn.

Spotkaj się w 20:30 na łańcuchu YouTube Przyjaciół Padel Live śledzić finał kobiet FIP ​​Rise w Agrigento.