Benjamin Tison jest pierwszym tricolorem, który dotarł do pierwszej 60 World Padel Tour. Dla paryżanina ten rok 2022 na WPT jest już wyjątkowy z siedmioma głównymi stołami przeciwko tylko jednemu w 2021!

Jego wejście do czołowej 60 toru ilustruje bardzo dobre występy osiągnięte ze swoim byłym partnerem Teo Zapata, który również wspiął się w rankingu i znalazł się na 56. miejscu. Obecny partner Benjamina, Martín Sánchez Piñeiro, zajmuje 63. miejsce.

Obecny mistrz Francji nie może przeboleć po tak szybkim przejściu etapów: „To dziwne, że jestem teraz 60. graczem na World Padel Tour. Rok temu miałam wrażenie, że to bardzo daleko, że to kolejny poziom. I oto jestem u bram 50. miejsca. Cel pozostaje taki sam do końca sezonu. "

"Z Martínem idzie bardzo dobrze. Z dobrym zakończeniem sezonu możemy zacząć marzyć i zobaczyć, jak ten cel został osiągnięty! ” mówi nam Benjamin.

Pamiętaj, że Benjamin obecnie gra w Amsterdamie w pierwszej rundzie eliminacji.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.