Thomas Leygue i Bastien Blanqué zagrają razem na torze francuskim i turniejach FIP. Mają nadzieję, że uda im się zajść daleko, zwłaszcza dalej P2000 organizowane przez FFT i Mistrzostwa Francji padel 10. 

Bastien Blanqué: znak zaufania

W ten sposób wypowiedział się Bastien Blanqué jego strona na Instagramie :

Wiesz, przez kilka tygodni myślałem o tożsamości mojego przyszłego partnera. Miałem kilka możliwości i ostatecznie wraz z Thomasem Leygue zdecydowałem się połączyć siły na torze francuskim, madryckim i FIP. Ogłoszę mojego partnera na World Padel Tour w nadchodzących tygodniach.
.
Ten starannie przemyślany wybór kieruje się chęcią zbudowania ambitnego, długoterminowego projektu.

Bastien stał się prawdziwym profesjonalistą od komiksów, organizując komunikat prasowy i tworząc całe środowisko, w którym można coś podkręcić. Koniecznie, Padel Magazine pożyczył sobie grę, próbując wykryć, kto będzie kolejnym partnerem mistrza Francji.

Dowiadujemy się również, że Francuz będzie komunikował się ze swoim następnym partnerem na World Padel Tour. Jednak wszystko inne zostanie zrobione z jego francuskim partnerem, Thomasem Leygue.

Aby zobaczyć całą informację prasową, przejdź do ICI.

Bastien Blanqué babolat padel 2020

Thomas Leygue: okazja do wykorzystania

Na Instagramie Thomas Leygue zwrócił również to skojarzenie :

Zaczyna się nowy rok, więc nowe projekty też.

Dość trudny rok dla wszystkich w 2020 roku z kilkoma ograniczeniami.

Wciąż mogliśmy uczestniczyć z Nico (Trancart) w hiszpańskich turniejach, które miały miejsce (Fip, FMP, WPT ...)

Dziękuję Ci Nico za te 2 krótkie lata; to wciąż wspaniałe doświadczenie.

Rok 2021 zaczyna się od ogromnej radości: grania u boku Bastiena Blanqué.

Będąc oboje z Madrytu, będziemy mogli codziennie razem trenować, grać maksymalnie w turniejach poza WPT, aby osiągnąć nasze cele (P2000, mistrzostwa Francji…).

Bardzo zmotywowany tym projektem i nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu. Jutro wyjeżdżam po 1 miesiącu odpoczynku z rodziną i pozwoleniem.

Stowarzyszenie, które wcale nie zaskakuje wskazaliśmy to na Padel Magazine kilka dni temu. Ale prawdą jest, że dla Bastiena to prawdziwy dowód pewności siebie i chęci podzielenia się nowymi przygodami z graczem, o którym wiemy, że jest bardzo obiecujący. Powodzenia im.

leygue fft padel wycieczka

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.