Spodziewaliśmy się tego, to się stało, Léa Godallier i Alix Collombon zdobywają tytuł Mistrzów Francji Padel 2021!

W tym finale przeciwko numerowi 1, Invernon / Sorel, nie możemy powiedzieć, że Collombon i Godallier byli zmartwieni. Nietykalni, dwaj gracze World Padel Tour wygraj 6/0 6/0. Wykorzystując w pełni warunki halowe, puścili się i narzucili tempo, którego przeciwnicy po prostu nie byli w stanie nadążyć.

Obserwacja jest jasna, dziś żadna para we Francji nie jest w stanie walczyć z tymi dwoma profesjonalnymi graczami. Odkąd zdecydowali się połączyć siły, Collombon i Godallier nigdy nie przegrali zestawu, a w grę wchodzą dwa trofea: P2000 des Pyramides i mistrzostwa Francji.

Czwarta z rzędu korona Mistrza Francji dla Alix, która: dorównują występom innego Lyonnais: Johan Bergeron. Tymczasem Léa, po porażce w finale, wywalczyła swój pierwszy tytuł mistrzyni Francji.

Zwycięstwo w mistrzostwach Francji padel 2021 Godallier collombon

Ci dwaj gracze, którzy są dwoma kapitanami drużyny Francji, będą oczywiście wielkimi faworytami ostatnie P2000 2021, które odbędzie się za miesiąc w Tuluzie Padel Klub.

 

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.