Babolat, trójkolorowa marka światowego numeru 1 Juan Lebron dać o Europa 1 jego definicja padel. Ładna definicja z domieszką humoru.

„W tenisa gramy i może potem napijemy się z naszym partnerem padel wypijemy drinka i może pójdziemy się pobawić padel".

O prezydent Babolat, Eric Babolat, w radiu, rozmawialiśmy w środku padel. Marka, która sponsoruje numer 1 na świecie Juana Lebróna, Rafę Nadal, obecny numer 2 na świecie w tenisie i dobry tenisista padel, został ponownie usłyszany w ostatnich dniach przez sponsorów  międzynarodowy obwód APT Padel Wycieczka.

Co myśleć o słowach Erica Babolat ? To pytanie zadawali sobie niektórzy internauci. Niektórzy bawili się, gratulując Prezydentowi Babolat mówić padel w radiu. Inni byli zdumieni, słysząc te słowa na ekranie padel. Oto, co usłyszeliśmy:

„The padel czy naprawdę sportem nie jest tenis?

Twszystkich ludzi, którzy grają padel spotkać się tylko na drinka? ”

 

Oczywiście słowa Erica Babolat mają być zdawane na drugim stopniu. Babolat to marka bardzo zainwestowana w padel, dowód w szczególności ze sponsorowaniem światowy numer 1 Juan Lebronoraz mistrz Francji Bastien Blanqué. Ten komentarz należy traktować jako sposób na powiedzenie tego padel, tak przy okazji, w squasha, lubimy spotykać się po dobrej grze.

Wielu tenisistów, którzy grają padel mówią, że czują atmosferę zagubioną w tenisie. Jedną z mocnych stron naszego sportu jest życzliwość. Le padel zawiera silny wymiar społeczny, co pozwala na poznanie nowych ludzi ze wszystkich dyscyplin sportowych iz różnych środowisk.

Ale czy we Francji, w Hiszpanii (gdzie liczba padel przekracza liczbę tenisistów) lub w innym miejscu, padel jest również bardzo techniczny i fizyczny sport uprawiany na dobrym poziomie, i oczywiście więcej niż czynność jako pretekst do drinka. (Cóż, może to zależeć od tego… :))

las fizyczne i psychiczne korzyści płynące z praktyki du padel, tenis i wszystkie inne sporty są obfite.

Ten fragment od prezesa Babolat można go znaleźć w 17. minucie poniższego raportu.

Link do wywiadu Europa 1

A ty co o tym myślisz?

----------------------

Wrócimy do nowy materiał Babolat 2020 / 2021.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.