W tym szczególnie burzliwym klimacie otaczającym świat padel przez kilka dni Lisandro Borges i Gracze Padel Wycieczka wydają się chcieć dopasować się do wyłomu otwartego przez to trzęsienie ziemi, które wpływa na padel przez ponad 24 godziny.

Le Gracze Padel Wycieczka, na czele z Argentyńczykiem Lisandro Borges ma jasną ambicję: zostać numerem 1 i odsunąć zarówno WPT, jak i APT Padel Wieża/następna generacja a teraz tor uruchomiony przez Nassera Al-Khelaïfi. Ale co kryje się za projektem Borgesa? Jakie są tajniki tego nowego toru?

Przede wszystkim bardziej owocna rekompensata dla graczy : z odrobiną nagrody pieniężne od 250.000 500.000 do XNUMX XNUMX euro, budżet przeznaczony na pokrycie wydatków graczy biorących udział w Previas i pre Previas przekraczający milion euro oraz suma 1 euro gwarantowana dla graczy przegranych w pierwszej rundzie.

Ambicja Graczy Padel Tour ma zatem na nowo skoncentrować graczy w centrum projektu, w szczególności poprzez zaoferowanie im znaczącej gwarancji finansowej.

Jak odbędzie się obwód?

Gracze Padel Tour miałby 20 turniejów rocznie, podzielonych na różne kategorie:

4 Wielkie Szlemy (500.000 XNUMX wyposażenia)
8 mistrzów (400.000 XNUMX euro)
10 otwarć (250.000 XNUMX euro)

Nadawanie i telewizja
Konkurs będzie transmitowany z kwalifikacji, a prawa telewizyjne będą sprzedawane na całym świecie.

Jakie interesy mają gracze, aby dołączyć do tego toru?

Pytanie jest całkiem uzasadnione w tym sensie, że wielość obwodów oznacza, że ​​każdy obwód ma znaczną przewagę komparatywną, która jest lepsza od konkurencji i która sprawia, że ​​dany gracz dołącza do niego lub nie.

O graczach Padel Wycieczka, skupiamy się na graczach. Chodzi o to, aby zawodnicy nie czuli się pokrzywdzeni przez tor, aby czuli się jak najlepiej i chcieli pozostać tam jak najdłużej. I przechodzi przez:

  • Bonus za podpisanie : pierwszych 150 graczy rankingowych otrzyma 30 000 euro po podpisaniu umowy od 2024 roku. Ten bonus zostanie aktywowany, gdy tylko podpisze co najmniej 60 graczy – 8 z pierwszych 20 i 60 z pierwszych 100 graczy rankingowych.
  • Fundusz emerytalny dla graczy : obwód utworzy fundusz emerytalny gwarantujący zasiłek dla graczy, który będzie aktywny po przejściu na emeryturę.
  • Prawa do zdjęć : będą należeć do graczy bez ograniczeń.
  • Zmienna porcja : 20% rocznych zysków obwodu trafi do Stowarzyszenia Zawodników. To stowarzyszenie graczy będzie członkiem obwodu i będzie uczestniczyć w ogólnym organie zarządzającym.

Ten obwód ma zatem solidne argumenty, które mogą pozwolić mu przechylić szalę na swoją korzyść. Jednak wszystko pozostaje do zrobienia dla Lisandro Borgesa, który będzie musiał przekonać elitę padel dołączyć do obiegu przed planowanym startem w 2024 roku.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.