Le padel to magiczny sport, w którym uczestniczy czterech zawodników na torze o powierzchni 200 m². Bliskość przestrzeni nieuchronnie tworzy atmosferę, dynamikę, która niekoniecznie istnieje podczas gry w tenisa na korcie o powierzchni zazwyczaj 648 m².

Ale bądź ostrożny, jeśli widzimy tylko pozytywne strony, nie zawsze dostrzegamy negatywne aspekty sportu, w którym mogą mieć miejsce kłótnie.

I tak, plik padel może doprowadzić Cię do szaleństwa! A pary nie są oszczędzane. Oczywiście możesz mieć wspaniałe spotkania, spotkać swoją bratnią duszę na padel, a następnie zobacz przyszłość padel dzięki tej „miłości od pierwszego wejrzenia w Manha”.padel”, ale bądź ostrożny, jeśli jesteście parą i zdecydujecie się zagrać padelmoże to być bardzo niebezpieczne.

Zrozumieliście, ten artykuł opisuje doświadczenia pewnej liczby graczy, którzy niekoniecznie wolą się wysuwać i możemy to jasno zrozumieć dzięki temu artykułowi, ale którzy chcą ostrzec: padel, to miecz obosieczny, albo złamie, albo złamie.

A na razie, padel może również „zniszczyć pary”.

„Zdaliśmy sobie sprawę, że podczas gry nie jesteśmy połączeni w ten sam sposób padel. Nie rozmawiamy ze sobą, albo nie mówimy dobrze, a przede wszystkim nie rozumiemy się na torze. Ocena: po grze padel, para może czasami zostać uderzona!”, powiedziano nam.

„The padel, to prawdziwy sprawdzian dla pary. Jest to być może niezbędny krok, aby dowiedzieć się, czy para może przetrwać na dłuższą metę, ponieważ jest to sport, w którym musi być dobra komunikacja. Problem w tym, że gra w parze może uwypuklić wady historii. Czasami ta wada może mieć konsekwencje zaraz po meczu: separację.

Co zaskakujące, dzięki temu artykułowi zdaliśmy sobie sprawę, że ten temat, który uważaliśmy za odosobniony, nie był aż tak odizolowany, tym bardziej eksplozja turniejów mieszanych.

„Turnieje mieszane są świetne, ale FFT powinno zabronić nam organizowania ich we dwoje” – wyjaśniają nam z odrobiną humoru (no cóż, może nie aż tak bardzo).

I jak to często bywa, gdy mówimy o turniejach mieszanych, mówimy o przeciwnikach, którzy mogą nie być zbyt przyjacielscy w stosunku do pary i którzy korzystają z okazji, aby podczas gry wywierać nacisk tam, gdzie boli, przyznajmy się, głównie na biednym zawodniku , frustrując w ten sposób partnera i tworząc, powiedzmy, pewną niestabilność w parze, czasami powodując trzęsienia ziemi po meczu dla pary.

Zwłaszcza, że ​​konsekwencją tej frustracji jest to, że odizolowany partner nagle chce brać na torze więcej piłek. Izolowany partner, który myślał, że przyjdzie na ratunek „campi”, zostaje okrzyknięty: „zostań w domu, kradniesz mi jaja”.

Czy równanie jest rozwiązalne dla tych par? Czy możemy grać jako para, czy nie? padel ? Czy jest to możliwe bez drgań bram torowych?

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.