Odkryj nasze 10 najlepszych osobistości, które zainwestowały w biznes padel, w tym dwóch Francuzów!

Le padel to coś więcej niż efekt mody. Jest to szczególnie ciekawy i przystępny sport, który każdego dnia zyskuje nowych fanów. Nie jest więc przypadkiem, że pewne osobistości, chcące zarobić finansowo lub pozwolić na rozwój tego sportu, który tak bardzo kochają, zdecydowały się na inwestycję w ten sport. Oto nasze dotychczasowe TOP 10.

Cristiano Ronaldo

Ten, który pięciokrotnie został wybrany do Złotej Piłki, zdecydował się ostatnio zainwestować w kolosalny projekt w Portugalii, obejmujący aż 17 utworów padel !

Rafael Nadal

Majorkanin, właściciel kilku akademii tenisowych pod nazwą Rafa Nadal Academy, oferuje również korty tenisowe. padel w swoich centrach. Planuje nawet umieścić wkrótce dziewięć w Maladze!

Zlatan Ibrahimovic

Szwedzki napastnik był jednym z pierwszych piłkarzy, w który zainwestował padel, ze swoją słynną obecnie franczyzą Padel Zentera.

Zinedine Zidane

Trochę podobnie jak Zlatan, ZZ również zdecydował się na uruchomienie własnej marki ośrodków zdrowia. padel. Wszędzie zaczynają pojawiać się modele Z5, które oferują także grę w piłkę nożną 5-osobową.

Tony Parker

Inna francuska legenda sportu, były koszykarz Tony Parker, również jest wielkim fanem tej aktywności. Pokazał to organizując Człowieka Padel Otwarte dwa lata z rzędu w Tuluzie.

Tigera Woodsa i Justina Timberlake’a

Golfista i piosenkarz niedawno zainwestował w kolosalny projekt nieruchomości na Florydzie, który obejmuje dziesięć pól golfowych. padel.

Daddy Yankee

Raper z Puerto Rico również miłośnik działalności, niedawno zainwestował we franczyzę padel w Stanach Zjednoczonych.

Andy Murray

Podobnie jak wielu tenisistów, szczególnie ceni Andy'ego Murraya padel, aktywność, która pozwala wielu entuzjastom sportów rakietowych cieszyć się inaczej. Udowodnił to inwestując w centra Game4Padel.

Wayne'a Boicha

Miliarder Wayne Boich ma bzika padel. Od lat sprowadza do swojej posiadłości w Miami najlepszych zawodników na świecie, aby odbijali piłkę. Ostatnio wyróżnił się organizowaniem Miami Padel Open.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !