Pominąłeś informację padel weekendu? Masz szczęście, dajemy Ci małe podsumowanietygodnik z nowościami padel de la Semaine !

• Wyniki P1000
  • Arce i Dal Bianco forsują 6 u szwedzkiego mistrza
  • P1000 nastąpi w ten weekend we Francji

Powrót Coello i Tapii

cesarze romscy ! Wściekłość znaleziona dla Coello i Tapii. Wygrali w tę niedzielę w wielkiej bitwie pod Foro Italico przeciwko Chingotto i Paquito. Wymarzony finał, który obrócił się na korzyść Mozarta de Catamarca i króla Arturo, 7/5 7/6. Jedno jest pewne, góra Coello/Tapia powraca!

zwycięzca coello tapia major we włoszech premier padel

Nowa karta historii napisana przez Ortegę i Triaya

Dla Marty Ortegi i Gemmy Triay trzeci finał jest dobry. W szalonym meczu Gemma i Martita wygrywają 6/3 3/6 7/5. To coś więcej niż trofeum w Rzymie: Marta i Gemma zapisały nową kartę w historii padel żeński. Hiszpanie zostają pierwszymi mistrzami turnieju Premier Padel.

Major Włoch premier padel Ortega Triay zwycięstwo

Siła Arce i Dal Bianco 6

Argentyńczycy po raz kolejny zmiażdżyli wszystko na drodze do szwedzkiego mistrza, wygrywając finał w dwóch setach, 6:3, 6:2, z De Pascualem i Alfonso, niewątpliwie nudny po półfinale z Tolito i Tito Allemandim. Z 6 tytułami na 8 turniejów, Arce i Dal Bianco potwierdzają swoją pozycję niekwestionowanych szefów obwodu Fabrice Pastor.

Vives i Seurin zrobili duże wrażenie

Półfinalista FIP Nomos Star, zaoferowano parę trójkolorową swój pierwszy finał na FIP Rise w Rio Branco w Urugwaju. Niestety marsz był zbyt wysoki dla Manu i Juliena, którzy przegrali w dwóch setach 6/0, 6/1 z braćmi Flores, dwoma zawodnikami, którzy pokonali ich już w Brazylii.

Man Vives Julien Seurin w finale na FIP Rise w Urugwaju

Francuzi wciąż odzyskują cenne punkty, które będzie się liczyć w kwalifikacjach do Roland-Garros we wrześniu przyszłego roku.

4 Francuzki na FIP Rise w Koksijde w Belgii

Carla Touly była związana z brytyjską Tią Norton, ale niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Były zmiany w ostatniej chwili i zmiany w harmonogramie, które nie ułatwiały sprawy. Carla i Tia przegrały w XNUMX/XNUMX finału, 6/3 7/5, przeciwko Boeykensowi i Bernardowi.

Melissa Martin i Louise Bahurel Zatrzymał się również w XNUMX/XNUMX finału przeciwko Brytyjczykom Nicholasowi i Gibsonowi.

Zwróć uwagę na świetny występ Laury Buteau i jej belgijskiego partnera Marii Maligo. Dwóch graczy to japrzegrał w ćwierćfinale z rozstawionym z trzeciego miejsca turnieju Fernandes / Betz wynikiem 6/4 6/0. Pierwsze udane doświadczenie Laury na FIP.

Weekendowi zwycięzcy P1000

Nathan Courrin i Norman Sanchez są w świetnej formie. Po wygraniu P1500 w Tulonie, obaj gracze triumfowali również w P1000 z Saint Cyr, przeciwko Yoanowi Boronadowi i Arthurowi Hugounenqowi, z wynikiem 6/7 6/4 6/4.

Courrin Sanchez P1500 Tulon

załóżmy Padel w Saint-Pryvé-Saint-Mesmin, Adrien Maigret i Nicolas Rouanet wygrali wspólnie swój pierwszy P1000. Po porażce w finale w Créteil na początku roku, tym razem udało im się narzucić. Końcowy wynik 6/2 6/2 przeciwko Romainowi Coiraultowi i Gautierowi Boutelowi.

Rouanet Maigret zwycięzcy P1000 w Le Let Padel
©Niech Padel Studio Kotero

U pań podczas P1000 w Sète, Marie Amélie Dardaine i Tiffany Phaysouphanh stworzył prawo. To trzecie zwycięstwo na P1000 dla Marie i Tiffany, które wygrały z parą Madjoubi/Alquier.

Marie Amelie Dardaine Tiffanny Phaysouphanh

Początek P1 z Premier Padel do Madrytu

W tym tygodniu nadal mamy świetny program z początkiem P1 Premier Padel w Madrycie. Niestety żadnemu Francuzowi z kwalifikacji nie udało się wspiąć na stół finałowy. Bastien Blanqué i Jérémy Scatena przegrali w przedostatnim finale. Maxime'a Moreau, Jerome'a ​​Inzerillo, Thomasa Leygue'a i Dylana Guicharda spadł na pierwszym okrążeniu.

wygaszona scatena premier padel Madryt

Benjamin Tison i Victor Mena odpadli w pierwszej rundzie z Mario Huete i Cristianem Gutierrezem. Po przegranej pierwszego seta 6:2, para francusko-hiszpańska prowadziła w drugim secie 5:2, zanim została złapana. Następnie Huete i Gutierrez byli nietykalni i wygrali w dwóch setach, 6/2 7/5.

Trójkolorowe nadzieje pokładają w Alix Collombon i Léa Godallier

Pierwsza runda będzie skomplikowana dla Lyonnaise i jej koleżanki z drużyny Victorii Iglesias, która znajduje bliźniaków Alayeto z którym przegrali w 1/4 finału w Rzymie! Dopasowanie o zapachu zemsty za Alix i Victorię.

W przeciwieństwie do Collombona i Iglesiasa, Léa Godallier i Marta Caparros przystąpią do pierwszej rundy z etykietą faworytów. Dwóch graczy po raz kolejny trafia na dwójkę Włochów w pierwszej rundzie: Giulię Sussarello i Emily Stellato.