następujący jego wywiad w zeszłym tygodniu Max Moreau chciał ze swoim nowym partnerem Yannem Auradou wrócić do ważnego punktu: drużyny Francji.

„Jo, Ben and Scat: the filars of the France group”

Nieobecny na ostatnich Mistrzostwach Europy, ten, który obecnie mieszka w regionie Paryża, ma nadzieję powrócić do francuskiej drużyny, jeśli to możliwe, wraz ze swoim nowym kolegą z drużyny Yannem Aradou. To jest chwila albo nigdy, ponieważ według niego po wielu zmianach par, tylko trzech graczy ma zagwarantowane członkostwo w Team France :

„Z mojego punktu widzenia, ponieważ w tej chwili było wiele zmian oprócz Benjamin Tison, Johan Bergeron i Jérémy Scatena, którzy są filarami drużyny Francji, nikt inny nie ma gwarancji, że będzie miał swoje miejsce. Wszyscy pozostali gracze muszą zapracować na swoje miejsce, jeśli chodzi o wyniki, motywację i grę ”.

Blanqué i Maigret znowu mają wszystko do udowodnienia?

Według Maxa Bastien Blanqué i Adrien Maigret, którzy byli częścią niedotykalnych, gdy grali odpowiednio z Johanem Bergeronem i Benjaminem Tisonem, będą musieli pokazać, że są w stanie osiągnąć doskonałe wyniki ze swoimi nowymi partnerami, aby pojawić się w Team France:

„W tamtym czasie można było powiedzieć, że było 5-6 graczy, którzy mieli swoje miejsce, którzy byli niepodważalni, ale teraz dla mnie nie ma więcej niż trzech graczy, którzy są niepodważalni. Nie odbiera to niczego Adrienowi Maigretowi czy Bastienowi Blanqué, którzy są bardzo, bardzo dobrymi graczami, ale z różnymi partnerami będą musieli raz jeszcze udowodnić, że zasługują na swoje miejsce ”. 

Kilku graczy w zasadzce

Musimy to uznać wielu graczy naciska za grupą profesjonalistów World Padel Tour, którzy codziennie trenują i grają przez cały rok na najwyższym poziomie (grupa, do której koniecznie należy Bastien Blanqué, 120 zawodnik świata). Po wznowieniu turniejów walka powinna być zacięta, z tuzinem graczy, którzy będą walczyć tylko o 3 lub 4 miejsca:

„Karty zostały rozdzielone, są inni gracze, którzy pchają: myślę o François Authierze i Justinie Lopesach, którzy radzili sobie bardzo dobrze w ostatnich latach, ale także Yann Auradou, Morgan Mannarino. Myślę, że oprócz Bena, Scata i Jo wszyscy musimy walczyć i udowodnić, że zasługujemy na nasze miejsce w tej drużynie! ”

Zdecydowanie wznowienie obwodu padel Francuski zapowiada się fascynująco!

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.