Lato to okres spotkań między amis, Z ferie, Z wesela i długie wieczory wokół stołu. To lato jest inne, ponieważ Covidien-19 jest zawsze obecny, bądź ostrożny.

Musimy przypomnieć, że Covid-19 nie powiedział ostatniego słowa. Szczepy są rejestrowane na całym świecie, kraje i regiony zmieniają konfigurację i oczywiście nikt nie chce, aby działo się to w domu.

Więc proszę, uważaj na siebie i swojego sąsiada. Kluby padel otwarto ponownie, wznowiono konkursy, bary znów działają. Nie niszcz wszystkiego.

Widzimy na portalach społecznościowych zdjęcia graczy, którzy klaszczą w dłonie, dzielą życie klubu bez maski, a co gorsza, przytulają się do wielkich uścisków. Z pewnością padel to także kontakt międzyludzki, ale moglibyśmy przez chwilę się bez tego obejdzie ? Chyba tak.

Więc drodzy przyjaciele, grajcie padeluczestniczyć w życiu swojego klubu, ponieważ naprawdę tego potrzebują, brać udział w zatwierdzonych i niezatwierdzonych turniejach, grać w grze pojedynczej lub podwójnej, ale Chroń się, załóż maskę, zachowaj bezpieczną odległość, jak najszybciej umyj ręce i unikaj przytulania w dowolnym momencie.

Niektóre części świata cierpią z powodu tego wirusa, zróbmy wszystko, aby powstrzymać go raz na zawsze.

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.