Lato to okres spotkań między amis, Z ferie, Z wesela i długie wieczory wokół stołu. To lato jest inne, ponieważ Covidien-19 jest zawsze obecny, bądź ostrożny.

Musimy przypomnieć, że Covid-19 nie powiedział ostatniego słowa. Szczepy są rejestrowane na całym świecie, kraje i regiony zmieniają konfigurację i oczywiście nikt nie chce, aby działo się to w domu.

Dlatego proszę, uważaj na siebie i swojego sąsiada. Ponownie otwarto kluby Padel, wznowiono zawody, bary znów działają. Nie niszcz wszystkiego.

Widzimy na portalach społecznościowych zdjęcia zawodników klaszczących w dłonie, którzy dzielą życie klubu bez maski, a co gorsza, przytulają się do wielkich uścisków. Oczywiście padel to także kontakt z ludźmi, ale moglibyśmy przez chwilę się bez tego obejdzie ? Chyba tak.

Tak więc drodzy przyjaciele, grajcie w padla, uczestniczcie w życiu swojego klubu, ponieważ naprawdę tego potrzebują, bierzcie udział w zatwierdzonych i niezatwierdzonych turniejach, grajcie w gry pojedyncze lub podwójne, ale Chroń się, załóż maskę, zachowaj bezpieczną odległość, jak najszybciej umyj ręce i unikaj przytulania w dowolnym momencie.

Niektóre części świata cierpią z powodu tego wirusa, zróbmy wszystko, aby powstrzymać go raz na zawsze.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.