Jesteś instruktor padla czy chcesz nim zostać? Nasz trener padla Julien Bondia oferuje pomoc w lekcjach Konferencja wideo.

Nie ma znaczenia, czy jesteś bardzo blisko, czy po drugiej stronie planety. Obecnie technologie pozwalają każdemu dzielić się doświadczeniami i uczyć się.

To właśnie oferuje nasz trener padla, specjalista od techniki padla Julien Bondia. Instruktor Padel na Teneryfie, Hiszpania, oferuje wszystkim, którzy chcieliby zostać lub są już instruktorami padla, lepiej zrozumieć ten sport i lepiej go uczyć.

„Chodzi o to, aby nie oferować kursu dyplomowego, ale dać niezbędne klucze wszystkim, którzy chcą przekazać swoją pasję”.

Książki i inne metodologie to bardzo dobre podstawy, ale jeśli będziemy chcieli dostosować nasze lekcje do naszych uczniów, będziemy musieli zrozumieć pewne „sztuczki”.

To właśnie oferuje Julien wszystkim, którzy chcą pogłębić naukę padla. Przez wideokonferencjew 1vs1 możesz zadawać pytania i wyjaśniać swoje wątpliwości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tych lekcji i ich cen, wyślij e-mail na adres julienbondia@gmail.com

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.