To historia, która nigdy nie przestaje się odnawiać. Pary WPT przychodzą i odchodzą w trakcie sezonu. Jakie były wcześniej wiadomości Menorca ?

Chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do zmian w parach, zawsze czujemy ból w sercu, kiedy o tym mówimy. Czemu ? Cóż, po prostu oznacza to, że gracze są sfrustrowani, że szukają szybkich wyników, bo inaczej zostaną w tabeli w tyle.

4 turnieje rozegrane od wznowienia, sporządzony bilans i przejdźmy do balet w parze. Zmiany dotyczące graczy zaliczanych do najlepszych na świecie, takich jak Alex Ruiz (18WPT) czy Juani Mieres (13WPT)!

  • Juani Mieres zjednoczy się z Martin Piñeiro
  • Alex Ruiz zagra obok Pablo Lijo
  • Álvaro Cepero udostępni ten utwór Antonio Fernandez
  • Javi Garrido z Fede Quiles
  • Miguel Semmler z Aday Santana

Zwróć również uwagę na to, że podczas tego turnieju na Minorce niektórzy gracze z wynikiem pozytywnym na Covid-19, kontuzjowani lub po prostu nieobecni na Sardynii, otrzymali pozytywny wynik. Wśród nich znajdujemy Lucas Campagnolo, Paquito Navarro lub Pablo Lima.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy w padla. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom dotyczącym padla.