las padel ewoluuje, a gracze są coraz bardziej agresywni. Producenci padel zrozumieli to i nadal oferują modele bardziej skoncentrowane na mocy! Przegląd.

chcieć podpalić piłkę ? Oto kilka rakiet śnieżnych, które mogą Ci się spodobać!

Head

Zakres Delta z domu Head zadowoli wszystkich graczy szukających świetnego wyjścia z piłki. Dzięki Power Foam na pewno nigdy nie będziesz grać w broń ręczną. Szukasz wysokiej klasy pala atakującego? Plik Delta Hybrid jest z pewnością stworzony dla Ciebie, chyba że szukasz większej lekkości, w takim przypadku jest to Delta Motion co powinno cię bardziej zadowolić!

Wilson

Wilson już oferował rakietę o kształcie diamentu, skoncentrowaną na sile'Ultra przez Nicole Traviesa. Ale wszyscy czekali na współpracę między Wilsonem i Fernando Belasteguinem! Niedawno wypuszczona seria Wilson X Bela oferuje trzy rakiety, z podobnymi formami, ale materiałami odpowiednimi dla każdego poziomu. Wersja high-end, Bela Pro, składa się ze sztywnej pianki i węgla Primero, np nigdy nie zabraknie mocy.

WIlson Bela Pro - główka rakiety

 

Nox

W Nox miłośnicy potężnych palas mają szeroki wybór. Wejdź tutaj MJ10 autorstwa Majo Alayeto, nowy Nox Nerbo i jego węgiel 18kThe ML10 Shotgun firmy Miguel Lampertilub Luxury Titanium 3k i Luxury Titanium 18k, oferuje marka kilka wysokiej klasy rakiet w kształcie rombu aby sprostać wymaganiom graczy szukających mocy!

Bullpadel

W Bullpadel, możesz wybierać spośród kilku wysokiej jakości palas w kształcie łezek / diamentów używanych przez graczy World Padel Tour którym naprawdę nie brakuje broni! Każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od profilu ataku, masz wybór między 02 Hack przez Paquito Navarro, the Vertex 02 przez Maxi Sanchez, the Vertex Comfort przez Juan Tello lub Hack Comfort, używany przez Javiera Martineza Vazqueza na WPT!

Varlion

Varlion oferuje wysokiej klasy palas z za każdym razem do wyboru między dwoma różnymi gumkami : elastyczny na zimę i sztywniejszy na lato. Tutaj ponownie napastnicy będą zachwyceni, ponieważ marka ma kilka modeli u szczytu innowacyjności, skoncentrowanych na mocy. Plik GranicaThe Kanon, Albo Przed zachwyci graczy ofensywnym profilem!

 

Kuikma

Kuikma nadal oferuje dwie palety mocy, przeznaczone dla doświadczonych graczy. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem elastycznej, czy sztywnej gumy, masz wybór między PR990 Power Soft i PR990 Power Hard !

Czarna Korona

Jak sama nazwa wskazuje, rozszerzenie Black Crown Piton Attack Plus to rakieta, której nie brakuje gryzienia! Używany przez Aitora Garcię w World Padel Tour, ten pala z szorstkim wykończeniem pozwoli ci bez wysiłku wykonać wszystkie ataki!

Black Crown Piton Attack Plus

Cartri

Cartri, marka oferująca najwyższej jakości palas, ręcznie robione w Hiszpanii, nie jest wyjątkiem. Najbardziej skoncentrowanym modelem „ataku” jest niewątpliwie model Grzmot ii, pala z waga na czele i świetne wyjście z piłki, z którym powinieneś posłać piorun na ziemię! Nie zapominajmy o Puchar Triumph Pro, prawdziwa złota rączka, który dzięki karbonowi 24k po bokach pozwala nigdy nie zabraknąć Ci mocy, jeśli chodzi o wykończenie.

Babolat

W Babolat więc gracze szukający władzy mają wybór. Niezależnie od tego, czy jesteś atakującym powietrzem, technicznym, czy blokującym, nieuchronnie znajdziesz Vipera dostosowanego do twojej gry. Air Viper, Technical Viper i Counter Viper: to do Ciebie należy wybór tego, który najbardziej Ci odpowiada!

 

Kelme

W Kelme rakiety szturmowe to prawdziwa religia. Marka z nogawką oferuje modele, które pozwolą ryczeć na torze. Plik Kelme Grey Wolf wychodząc w ciągu najbliższych kilku dni obiecuje wysłać kule armatnie. Nie zapominając o Szakalu i jego wspaniałym wyjściu z piłki.

Dunlop

Dunlop oferuje również potężne palas, takie jak Nemesis użytkownika Ramiro Moyano, Albo Galactica użytkownika Juani Mieres, wszechstronna pala, lekko prowadząca, której nie brakuje brania jeśli chodzi o zdobywanie punktów!

Królewski Padel

Królewski Padelekspert marki w pochłanianiu drgań oferuje pala ataku w kształcie kropli, która dzięki swojej piance polietylenowej zapewni doskonałe wyjście z piłki, jednocześnie nie wywierając zbyt dużego nacisku na stawy : the mityczny M27.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !