Gdybyś rzucił okiem Harmonogram WPT 2023, zapewne wiesz, że to właśnie w Hiszpanii rozgrywane są 4 z 6 najważniejszych turniejów w roku. I to jest zrozumiałe. Rzeczywiście, w tym pięknym kraju pełnym słońca i tętniącej życiem kultury można znaleźć najlepszych zawodników, trenerów i kluby.

Jak zawsze Sport do B oferty, które pomogą Ci znaleźć formułę najlepiej dopasowaną do Twoich pragnień. Turystyka, staż padel i WPT show to dość atrakcyjna formuła, nie sądzisz?

Oto mały przedsmak tego, czego można się spodziewać.

MASTER Marbella od 29 maja do 4 czerwca

Nie wprowadzamy to miasto na świecie padel…tutaj rozwijała się od końca lat 70.

Jeśli chodzi o turystykę, znajdziesz tu słońce, palmy, plaże, imprezy… to prawdziwy mały zakątek raju dla tych, którzy szukają tropikalnego klimatu, bardzo żywego, bez posuwania się za daleko.

Od Cabopino po Guadalmina, Marbella oferuje wczasowiczom piękne 26-kilometrowe wybrzeże z szeregiem słonecznych plaż wyposażonych we wszelką niezbędną infrastrukturę i otoczonych nowoczesnymi hotelami, kompleksami mieszkalnymi, sklepami i restauracjami.

Marbella zachwyci najbardziej wysportowanych. Przez cały rok dostępnych jest kilkanaście znakomitych pól golfowych z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Miłośnicy sportów wodnych znajdą tu trzy porty, w których mogą uprawiać swoją ulubioną specjalność (żeglarstwo, nurkowanie, kitesurfing itp.).

Ze średnią temperaturą 25/28 stopni o tej porze roku, to miasto oferuje idealne warunki do gry na świeżym powietrzu we wspaniałych klubach nad morzem.

MASTER Valladolid od 19 do 25 czerwca

Chociaż jest mniej znane niż inne, Valladolid pozostaje równie bogate kulturowo, gastronomicznie i artystycznie.

Ponieważ ma bardzo bogate i spektakularne dziedzictwo zabytków historycznych, zgubienie się na jego ulicach będzie jak podróż w czasie do czasów Reyes Católicos (XV w.), a nawet Cervantesa, który tam mieszkał. i 1603, aby napisać ostatnie poprawki do swojego arcydzieła Don Quijote .

Pałace, kościoły, bazyliki, starożytne uniwersytety, klasztory, zamki, muzea... wszystko tam jest!

Valladolid to również wysokiej jakości prowincja winiarska z czterema nazwami pochodzenia, w tym słynna Ribera del Duero. Wina i piwnice Valladolid są częścią lokalnej kultury i stały się wielką atrakcją turystyczną.

W odniesieniu do padel, drużyny Sports to B z przyjemnością przedstawią Ci wszystkie swoje wysokiej jakości kluby.

Dla klimatu, przyjdź jasno… w czerwcu temperatury rzadko spadają poniżej 27 stopni w ciągu dnia. Ale weź jeszcze sweterek na wieczór, bo powietrze jest orzeźwiające!

Tor środkowy wpt valladolid master 2022

MASTER Madryt od 11 do 17 września

„Nigdy nie znałem miasta, w którym byłoby tak mało powodów, by iść spać, a jeśli przypadkiem się położyłem, to spać”. Ernest Hemingway.

To zdanie idealnie oddaje elektryzującą, wrzącą, radosną, a nawet hałaśliwą atmosferę Madrytu. Tutaj wszystko jest powodem do imprezowania, jedzenia tapas w lokalnym barze, a nawet spaceru po tętniących życiem ulicach centrum miasta.

Pewne jest, że nie sposób się tam nudzić, bo znajdziesz absolutnie wszystko, czego szukasz lub prawie... Kultura, sztuka, gastronomia, zakupy, bary i kluby nocne, góry (30 minut samochodem) czy uprawa winorośli , nie zapominając o pójściu na mecz na stadionie najlepszego klubu piłkarskiego na świecie, Realu Madryt (jeżeli trzymamy się listy nagród… nie chcąc urazić wrażliwych dusz!) rozumiesz, w Madrycie będziesz rozpieszczany do wyboru.

Stolica Hiszpanii jest ostatecznie stolicą padel, tam się to wszystko dzieje, tam trenują najlepsi, tam znajdziesz najbardziej prestiżowe kluby i ogólnie bardzo wysoki poziom gry. W Madrycie kluby są pełne w porze lunchu, bo lepiej robić interesy na boisku niż w restauracji. Popołudniami te same kluby są pełne dzieci, które idą na lekcje przed odrabianiem lekcji... W weekendy jest miejsce dla rodziny i przyjaciół... ale zawsze na korcie tenisowym. padel !

Madryt oddycha padel, i prawdopodobnie tutaj najlepiej można chłonąć tę wyjątkową kulturę.

We wrześniu klimat w Madrycie jest bardzo przyjemny z gwarantowanym błękitnym niebem i średnią temperaturą 26/27 stopni.

MASTER FINAL w Barcelonie od 14 do 17 grudnia

Otwarta na Morze Śródziemne i słynąca z Gaudiego i jego modernistycznej architektury, Barcelona jest jedną z najmodniejszych europejskich stolic.

Samo w sobie jest prawdziwym epicentrum nowych trendów w kulturze, modzie i gastronomii. Łączy kreatywność swoich artystów i projektantów z miłością i szacunkiem dla tradycyjnego biznesu. Współistnieją tam urok i spokój jego zabytkowej dzielnicy, awangarda najnowocześniejszych dzielnic i miejski zgiełk jednego z najczęściej odwiedzanych miast na świecie.

Barcelona wyróżnia się także śródziemnomorską atmosferą i tętniącymi życiem ulicami. Możliwości rozrywki są nieograniczone. Możesz przespacerować się Las Ramblas, pospacerować po tradycyjnym targu, takim jak La Boquería, lub zatrzymać się na jednej z miejskich plaż.

Tutaj też, po piłce nożnej, padel jest królem sportu. Podobnie jak w Madrycie, ogólny poziom jest bardzo wysoki, niezależnie od tego, do jakiego klubu trafisz.

Zorganizuj swoją podróż WPT ze Sports To B i uzyskaj najlepsze ceny!

  • Praktyki w najlepszych klubach
  • Wysokiej jakości hotele w pobliżu klubów, ale także atrakcje miejskie.
  • Bilety na mecze WPT
  • Cały transport wliczony w cenę (lotnisko > klub padel > hotel > turniej WPT)

Kontakt :

seb@sportstob.com

Telefon i WhatsApp: +34 685 40 88 03

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !