Le Trener włoskiej drużyny piłkarskiej jest wielkim fanem padel. Rozpoczyna swój romans z padel od przybycia tego sportu do Włoch i zostaje głównym ambasadorem.

Odkrycie padel

„Odkryłem padel w TC Aeroporto (Bolonia, Włochy) dawno temu. W tym czasie w Bolonii były tylko boiska i nikt nie znał tego sportu. Plik padel Od razu mi się spodobało, bo od razu się bawimy i szybko się rozwijamy ”, opowiada były zawodnik Sampdorii i Lazio.

Obecnie trener reprezentacji Włoch w piłce nożnej, Roberto Mancini znajduje czas na grę dwa razy w tygodniu między Bolonią a Rzymem.

„Sportowcy bez wątpienia mają przewagę, szczególnie na grać w gre. Widzimy to w przypadku byłych graczy, którzy grają bardzo dobrze, jak Candela, Totti, Fiore, Giannichedda, Marchegiani czy nawet Di Canio ”.

totti roberto mancini padel rakieta

Wspaniałe perspektywy dla padel Włochy

Często o tym mówiono Padel Magazine, Włochy nigdy nie przestają nas zaskakiwać szczególnie silny wzrost du padelI oryginalne innowacje.

Roberto Mancini jest przekonany, że przyszłość to padel : "Jestem pewien, że padel nadal będzie rosnąć. Piękno tego sportu polega na tym, że po minucie każdy może zagrać w grę i dobrze się bawić, od najmłodszych po seniorów. Federacja wykonuje bardzo dobrą robotę."

roberto mancini ukraść padel

„Chociaż nie wszyscy jeszcze znają padeldyscyplina ta będzie rosła wykładniczo, jak to sport, który łączy" kończy włoski.

Dlaczego nie moglibyśmy wkrótce zobaczyć włoskiej drużyny piłkarskiej padel wzmocnić zrozumienie w grupie? Zakwalifikowane do Final Four Ligi Narodów Włochy zmierzą się w półfinale z Hiszpanią, aw finale mogą spotkać się z Francją. Roberto Mancini zobaczymy również na Euro w czerwcu.

 

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.