Czwartek był deszczowy Cagliari co uniemożliwiło rozwinięcie 1/8 finału. Piątek, początek bezpośredni. Czy będziemy mieli szansę zobaczyć więcej meczów?

Może dla nas, widzów, ten deszczowy czwartkowy dzień pozwoli nam zobaczyć więcej meczy World Padel Tour w retransmisji. Więc oczywiście tylko jeden tor, centralny, ma kamery, ale możemy wierzyć, że więcej meczów będzie transmitowanych w telewizji.

W tej chwili World Padel Tour nie przekazał jeszcze niczego w harmonogramie na piątek, ale jedno jest pewne, musimy nadrobić zaległości. Spodziewajmy się, że jeśli świeci słońce, w ten piątek rozegrają się dwie rundy stołu finałowego. Dzień, który może wpłynąć na sylwetkę zawodników i, czemu nie, stworzyć niespodzianki.

Dlaczego niespodzianki?

Po prostu dlatego, że Cagliari znajduje się na Sardynii, wyspie na Morzu Śródziemnym, gdzie przez cały czwartek padał deszcz. Warunki gry nie są takie same jak w Madrycie, gdzie upał i wysokość sprzyjały wielkim hakerom, takim jak Galan i Lebron. Warunki gry są wolniejsze, z cięższymi piłkami, które powinny mieć trudności z wydostaniem się. Szczyt dla graczy takich jak Belasteguín, Matí Díaz lub pary jak Stupa / Sanyo.

Mecze, których nie można przegapić

Plakatów jest mnóstwo i wszystkie mecze powinny oferować spektakl, ale możemy zaryzykować stwierdzenie, że mecz pomiędzy Bergamini / Lampertim a Chingotto / Tello jest z pewnością plakatem z 1/8.

Jeśli dzień pójdzie normalnie, ćwierćfinały będą bardzo atrakcyjne. Jeśli mamy szansę zobaczyć te mecze na ekranach, możemy zaryzykować ogłoszenie Lebron / Galan przeciwko Díaz / Fernández, Ruiz / Botello przeciwko Sánchez / Díaz, Stupaczuk / Gutiérrez przeciwko Silingo / Di Nenno i Chingotto / Tello przeciwko Tapia / Belasteguín. Bardzo piękne plakaty, które oczywiście można modyfikować, ponieważ niespodzianki są w tym roku świetne.

A co z paniami?

Nie zapominamy o kobietach, które są w takiej samej sytuacji jak mężczyźni. Opóźnienie, 1/8 finałowych meczy do rozegrania oraz 1/4 w kroku. Plakat dnia będzie meczem bliźniaków Alayeto i Traviesy / Collombon, którzy będą próbowali zrobić coś lepszego niż pokonanie Madrytu.

Nasza opinia o ćwierćfinale zapowiada Salazar / Sánchez przeciwko Triay / Sainz, Amatriaín / Llaguno przeciwko Ortega / González, Alayeto / Alayeto przeciwko Nogueira / Brea i Navarro / Reiter przeciwko Marrero / Josemaría.

Dzień dobrze spędzony przed ekranem.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.