Jesteś graczem padel kto chce być lepszy? Trenujesz regularnie i nie widzisz żadnych postępów? Siłownia może być rozwiązaniem.

Niekoniecznie o tym myślimy, ale siłownia jest bardzo dobrym dodatkiem do każdego rodzaju sportu. Jeśli chcesz poprawić swoje zdolności fizyczne i stać się lepszym na torze, koniecznie musi przejść przez siłownię i skrzynię kulturystyczną.

Więc nie mówimy o zostaniu kulturystą, ponieważ byłoby to nieproduktywne, ale wiedz, że wszyscy profesjonalni gracze wykonują ukierunkowaną kulturystykę, jeśli to możliwe, każdego dnia.

Dlaczego jest to dobry suplement?

  • Przede wszystkim dlatego, że pozwala przygotować mięśnie, które nie pracowały lub pracowały mało przez pewien czas. Mówimy o wyzdrowieniu po kontuzji lub przygotowaniu po rozejmie.
  • Po drugie, ponieważ fakt, że mięśnie pracują w sposób ukierunkowany, jak ma to miejsce na siłowni, pozwala mięśniom przygotować się do ćwiczeń, przyzwyczaić się do funkcjonowania i zostać wezwanym do powolne, ciężkie, lekkie lub szybkie wysiłki, które pozwolą uniknąć możliwych obrażeń na torze.
  • Wreszcie pokój pozwoli ci zyskać na odporności, wytrzymałości. Często w tym obszarze gracze się wzdrygają. W trzecim zestawie ważne jest, aby móc coś zmienić. Maszyny do ćwiczeń, takie jak strefa cardio z bieżniami i inne maszyny eliptyczne, świetnie nadają się do opracowania tej części gry.

Niełatwo zmusić się do pójścia do pokoju.

Nie zawsze łatwo jest wyjść z domu na siłownię. Lepiej jest przejść przez pokój przed powrotem do domu, ponieważ w swoim salonie trudno jest zmusić się do wyjścia, szczególnie po ciężkim dniu w pracy.

Oto kilka pomysłów, które mogą Cię zmotywować.

  • Idź tam z kilkoma. To najlepsze rozwiązanie, abyś mógł kontynuować. Bez wymówek, jeśli odmówisz pójścia do pokoju, będziesz roześmianym zapachem swoich partnerów i odwrotnie.
  • Wyznaczanie celów, które można osiągnąć w krótkim i długim okresie, jest bardzo ważne dla umysłu. Monitory służą pomocą i radą, korzystają z niej, zadają pytania. Jeśli wyznaczysz niemożliwe cele, doświadczenie siłowni zakończy się niepowodzeniem.
  • Pokój nie jest nudny, wręcz przeciwnie. Poznajesz nowych ludzi o różnych życiach, sytuacjach i celach. Pokój pozwala również na rozładowanie wszystkich napięć nagromadzonych w ciągu dnia, krótko mówiąc, jest to dobra pigułka nasenna. Wrócisz do domu z ulgą.
  • Spróbuj urozmaicić sesje. Jeśli za każdym razem, gdy idziesz na siłownię, robisz to samo, szybko się nudzisz i przestaniesz robić postępy. Sale fitness są dziś bardzo kompletne z dużą ilością maszyn i zajęć w ofercie, skorzystaj z nich.
  • Nie zostań na wiele godzin w pokoju, to jest bezużyteczne. Najpierw weź godzinny automat, to wystarczy. Następnie możesz dostosować się do swoich pragnień i potrzeb. Nikt nie powinien działać za ciebie.

Jakie części ciała działają?

Sala fitness pozwala na działanie na wszystkie mięśnie ciała. Dla padel, istnieją pewne obszary, które należy preferować.

Najlepiej będzie poinformować trenerów o swojej działalności (plik padel) i Twoje cele.

Mięśnie pod dużym obciążeniem padel to w dolnej części ciała pośladki, czworogłowe i łydki. Te mięśnie oczywiście pozwalają na ruch, ale także sprawiają, że uderzenia są bardziej wydajne, utrzymują wytrzymałość i wykonują różne skoki w dobrych warunkach.

Brzuch i dolna część pleców wspierają Twoje ciało. Są często używane do strzałów wymagających obrotu (a jest ich wiele) lub przyspieszenia (smash, bandeja).

Górna część jest również ważna w przypadku piersi, ramion, bicepsów, tricepsów i przedramienia dominującej ręki. Ale strzeż się. Aby nie całkowicie zbalansować ciało, rozważ wykonanie treningu siłowego dla obu ramion.

Sala fitness jest doskonałym dodatkiem do każdego sportu. Aktywność sportowa jest niezbędna dla zdrowego stylu życia. Jeśli z przyczyn ekonomicznych nie możesz dostać się do pokoju, spójrz filmy szkoleniowe w domu oferowane podczas porodu !

Źródło: Padelnałogowiec

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.