[typ pola = ”informacje”]Padel Magazine - Augustin Silingo numer 9 na całym świecie z Frederico Quilesem nie był daleko od uczestnictwa w Mistrzach. Dzięki Quilesowi tworzy przerażającą parę na obwodzie. Silingo daje nam wskazówki na temat jego stanu umysłu i ambicji. [/ box]

Padel Magazine : Augustine, byłeś u drzwi mistrzów w tym roku z Frederico, co sądzisz o swoim sezonie?

Augustin Silingo: Zmieniłem partnerów i dzisiaj jestem z Quires, rok był mniej więcej udany. Ale dla nowego zespołu nie jest już tak źle, ponieważ zawiesiliśmy dobre zespoły.

Padel Magazine : Z Frederico Quiles, twoim partnerem, przygotowujesz nowy sezon, jak to się potoczy?

Augustin Silingo: Przed sezonem zrobiliśmy to sami. Każdy po swojej stronie. Trudno też trenować razem, ponieważ nie mieszkamy w jednym miejscu. Przez pierwsze dwa miesiące robimy każdy z naszych treningów, a potem w pewnym momencie znajdujemy się razem, aby pracować na poziomie zespołu przed sezonem.

Padel Magazine : Nie trenujesz ze swoim partnerem, czy nie jest to wada w porównaniu z konkurencją?

Augustin Silingo: Tak, oczywiście, że lepiej trenować ze swoim partnerem. Ale kiedy widzimy świat liczb, Bela i Juan Martin, którzy nie mieszkają w tym samym miejscu, ponieważ jedno mieszka w Argentynie, a drugie w Hiszpanii. A jednak nie przeszkadza im to bardziej.

Padel Magazine : Obecny świat numer jeden i dwa są ze sobą od bardzo dawna, więc bardzo dobrze się znają. Czy to nie jest klucz do sukcesu?

Augustin Silingo: Prawdziwą tajemnicą padla, aby odnieść sukces w padlu, jest to, że jest to praworęczna i południowa łapa. To naprawdę magiczna formuła.

Padel Magazine : Zawsze zajmowałeś tę samą pozycję, aby znać pozycję napastnika (w tym przypadku po lewej, ponieważ jest on praworęczny)?

Augustin Silingo: Tak, jestem bardzo fizycznym graczem, dużo bardziej niż technicznym, i muszę grać po lewej stronie, aby ukończyć punkty.

Padel Magazine : Czy kiedykolwiek myślałeś o zbudowaniu zespołu dwóch napastników, np. Miguela Lampertiego, Sebastiana Nerone, Poggi itp., Nawet jeśli są oni praworęczni jak on ...

Augustin Silingo: Myślę, że wybór takiego gracza jak Fede (jego partner Federico Quiles) jest idealny. Broni się i pozwala mi zabłysnąć. Dwóch atakujących razem nie działałoby dobrze.

Padel Magazine : Znasz już Francję, w tym Aix, w której już grałeś ... Kiedy wrócisz?

Augustin Silingo: Byłem traktowany w cudowny sposób i przez pewien czas padelGra we Francji jest w mojej wyobraźni i wyobraźni super fajnych graczy i oczywiście jestem gotów przyjechać i zagrać we Francji. Byłoby idealnie, gdyby we Francji odbył się etap WPT.

Franck Binisti i Laurent Barthe - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.