W dniu „testowym” o godz Klub tenisowy Montaleigne z Cagnes sur Mer, Stéphane Penso był w stanie wypróbować cztery z najpopularniejszych palas na rynku rakiet w padel.

Więc to są palas Babolat Air Viper, Nox AT 10 Genius „Arena”, Tecnifibre Wall Breaker 365 i Wilson bela pro to zostanie zbadane. To ciężkie!

„Test krzyżowy” umożliwia sformułowanie opinii w czasie rzeczywistym. Mocne (i słabe strony) każdej sali są oczywiste i natychmiast zauważalne.

Przed rozpoczęciem chcielibyśmy podziękować Xavierowi Roussetowi, który podzielił się 400 km drogi i godzinami testów na torze.

Dzięki również Klub tenisowy Montaleigne de Cagnes sur Mer, wspaniały kompleks zarządzany przez Samira Ladja i dziękuję Yann za prestiżowe powitanie.

Specjalne podziękowania dla Kristiny Clément (Kierownik eksportu Nox) za jego obecność i za rady, techniczne, wizualne i niezauważalne szczegóły, które charakteryzują te skupiska technologii, których zwykli ludzie nie opanowali.

A na koniec jedyny i jedyny Eric Cablat, kierownik sklepu Niezły smashbez którego ten dzień nie mógłby mieć miejsca!

Zachowaj czujność, ponieważ pierwszy test już wkrótce !

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.