Wilson to jedna z największych marek sportów rakietowych. Tworzy wszelkiego rodzaju produkty, w tym koszulki. Oto 4 na powrót do zdrowia… elegancki.

Gra w padla musi odbywać się przy użyciu odpowiedniego sprzętu i w dobrych warunkach. Aby być dobrze dopasowanym, mieć torbę do przechowywania swoich rzeczy, mieć wiosło odpowiednie do naszej gry i odpowiednio się ubrać. Gra w padla w dżinsowych koszulach nie będzie dobrze widoczna, a zwłaszcza nie pozwoli na prawidłową grę.

Wilson oferuje dużą liczbę ubrań dostosowanych do wysiłku, ale także zapewniających wygodę przed meczami i po nich. Wykonane z bawełny dla wygody lub poliestru dla wysiłku i potu, oto 4 przykłady T-shirtów sygnowanych Wilsonem.

  • T-shirt w paski z okrągłym dekoltem

Ta koszulka została zaprojektowana tak, aby nie zakłócać ruchu. Zarówno na trening, jak i na mecze, jego chłonny materiał pozwala na ćwiczenie padla bez ograniczeń.

Cena: € 35

  • Treningowa męska koszulka polo w paski

Dostępna w 2 kolorach, koszulka polo zachwyci eleganckich graczy na torze. Wysokiej jakości koszulka polo zaprojektowana z myślą o wysokiej mobilności i oddychalności, wykonana z wysokowydajnego materiału nanoWik dla większej lekkości.

Cena: € 40

  • T-shirt Nostalgia

Koszulka w stylu retro, która może być częścią twojej garderoby. Dopasowana do codziennego życia i zawsze gotowa do wysiłku, ta koszulka jest wykonana z bawełny i poliestru. Wygoda i absolutny styl.

Cena: € 25

  • Koszulka Pro Staff

T-shirt oczaruje miłośników marki i słynnego modelu Pro Staff. Mieszanka bawełny i poliestru, która zapewni miękkość i ochronę przed wilgocią. Idealny na gorące letnie dni.

Cena: € 25

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.