Wilson Padel oferuje trzy linie rakiet o bardzo specyficznych właściwościach. Skoncentruj się dziś na Pro Staff: linia precyzyjna.

W Wilson, my upraszcza zadanie konsumenta: jeśli chcemy przede wszystkim doznań, zwracamy się do Nóż, jeśli wolimy moc, to jest to linia Ultra które musisz wybrać.

Dzisiaj skup się na Linia Pro Staff, idealny dla osób szukających przede wszystkim precyzja. Z ich okrągły kształt, rakiety z serii Pro Staff to kontrola zorientowana. Zawierają one technologię „Sharp Hole”, szczególny układ otworów pal, który poprawia kontrolę i wyjście piłki.

Zespół Pro Staff

Jest to podstawowy model linii, Core Foam, bardzo elastyczny i tolerancyjny, włókna szklane po bokach dla większej elastyczności, idealna rakieta dla początkujących i średnio zaawansowanych graczy, którzy szukają bardzo poręcznego wiosła i dają im maksymalną kontrolę.

Pro Staff Elite

Jest to lepsza wersja od Pro Staff Team. Jest przeznaczony dla raczej średnio zaawansowanych odbiorców. Od tego ostatniego odróżnia siędodatek węgla na twarzach, dla większej mocy i precyzji. Ponadto jest wyposażony w piankę Power Foam, który zapewnia świetny wylot piłki i duży komfort.

Profesjonalny personel

Pro Staff to model dla zaawansowanych graczy, którzy szukają kontroli i wygody. Podobnie jak w Pro Staff Elite, znajdziemy Power Foam co zapewnia komfort, wyjście pocisku i doskonałą absorpcję wibracji. Na twarzach pleciony grafit, dla jeszcze większej precyzji i mocy. W porównaniu do wyżej wymienionych modeli Pro Staff jest wyposażony w szorstka powierzchnia Tri-Hex na twarzach, aby móc wydrukować więcej efektów.

Pro Staff Tour

C'est le wysokiej klasy model linii. Ma takie same technologie jak personel. Zmienia się tylko piana. Rzeczywiście, Pro Staff Tour ma Pianka Pro Density, najbardziej sztywna pianka marki. W połączeniu z plecionym grafitem po bokach zyskasz maksymalną moc i precyzję. Pamiętaj, że nadal jest to pianka PIANKA, co oznacza, że ​​będzie bardzo wygodna i będzie miała duży wylot kulki. Poręczna wysokiej klasy rakieta dla tych, którzy chcą maksymalnego komfortu.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!