piątek, dzień bezpośrednio na stokach World Padel Tour Estrella Damm Barcelona Master. Na żywo lub nagrane, ciesz się tym dniem pojedynków na wysokim poziomie.

Wreszcie. Wszyscy nie możemy się doczekać tej chwili. Transmisje na żywo WPT. Niezależnie od tego, czy możesz śledzić mecze od razu, czy później, nie ma znaczenia… to nic nie kosztuje i na kanale YouTube World Padel Tour.

Jakie są plakaty dnia?

  • Dzień rozpocznie się od pierwszej ćwierćfinału dla kobiet pomiędzy Alejandrą Salazar / Ariana Sánchez przeciwko Verónica Virseda i Mari Carmén Villalba.
  • Następnie rozegrany zostanie drugi ćwierćfinał, transmitowany na ekranach między bliźniakami Alayeto i Martą Marrero / Paulą Josemaríą.
  • Poranek zakończy mecz mężczyzn pomiędzy Pablo Lima / Paquito Navarro i Sergio Alba Sánchez / Francisco M. Gil Morales.

Pozostałe 2 ćwierćfinały kobiet, ten pomiędzy Martą Ortegą / Beą González i Carolina Navarro / Aranzazu Osoro oraz ten pomiędzy Eli Amatriaín / Patty Llaguno i Gemmą Triay / Lucía Sainz nie będą transmitowane.

2 spotkania po południu

W Barcelonie zdecydowaliśmy się podzielić popołudnie na dwie części, aby wszyscy widzowie i widzowie mogli mieć wyznaczony czas, ustalony harmonogram, aby móc uczestniczyć w męskich spotkaniach.

  • O 15:30 rozpocznie się spotkanie Franco Stupaczuka / Sanyo Gutiérreza z Fede Chingotto / Juan Tello.
  • Po tym meczu odbędzie się pojedynek Ale Galán / Juan Lebron i Agustín Silingo / Matí Díaz.
  • Wreszcie dzień zakończy się o godzinie 19:XNUMX spotkaniem Jerónimo Gonzáleza Luque / Adríana Allemandiego i Agustína Tapii / Fernando Belasteguína.

Wspaniały dzień padla, z pewnością pełen emocji.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy w padla. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom dotyczącym padla.