WPT Cupra Vigo Open kończy się w tę niedzielę 16 majaale już zaoferował nam kilka niespodzianek. Heads of series wydany na początku turnieju, Francuz po raz pierwszy przy stole finałowym. Ale przede wszystkim bardzo obiecująca para dokonała prawdziwego wyczynu.

W istocie Miguel Semmleer i Javi Leal osiągnęli historyczny kurs podczas tego WPT Vigo Open. Hiszpańska para wystartowała w pierwszej rundzie przygotowań… do ćwierćfinału! Dlatego zagrali 9 meczów w ciągu 6 dni rozgrywek !

Javi Leal Miguel Semmler zwycięstwo w WPT Vigo Open

9 meczów dla ... 8 wygrywa. Tak jest w tym samym turnieju po prostu pierwszy ! Ta nietypowa para składająca się z 17-latek wychował się w padel (Leal) i nawrócony były tenisista (Semmler) udaremniają prognozy i wnoszą powiew świeżości na profesjonalny tor! Podczas gdy w zeszłym tygodniu zaoferowali swoje pierwsze główne losowanie razem, ustawili poprzeczkę jeszcze wyżej podczas tego Vigo Open!

Cały zespół Padel Magazine chciałbym pogratulować tym dwóm młodym ludziom, którzy w ten weekend zapisali się do historii w Galicji i na pewno nie zamierzają na tym poprzestać!

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.