Recenzja wideo ćwierćfinałów World Padel Tour Adeslas Madrid Open 2021, które odbyły się wczoraj w WiZink Center. Dziś czas na półfinały.

Na dziewczyny

Wśród dziewcząt, po wycofaniu Navarro / Nogueira, kwestionowano tylko trzy ćwierćfinały. Paula Josemaria i Ariana Sanchez pokazali, że będą musieli liczyć na zwycięstwo w dwóch setach (7/6 6/1) z bliźniakami Alayeto. Zmierzą się w półfinale Delfi Brea i Tamara Icardo, który zdominował, tym samym wynikiem, the zaskakujące Aranzazu Osoro i Victoria Iglesias !

Po imponującym pierwszym akcie wielcy faworyci Gemma Triay i Alejandra Salazar trochę gorzej mieli w drugim secie przeciwko Llaguno / Riera, ale ostatecznie wyszli: 6/1 7/6. Dziś przed nimi są byłym partnerem Gemmy, Lucia Sainz, i jej nowy kolega z drużyny Bea Gonzalez którzy dziś się zaprezentują. Ta nowa para miała wczoraj dzień wolny, więc powinna przybyć w świetnej formie!

Zwróć uwagę, że cztery pary, które zagrają dzisiaj w półfinale, zagrają swój pierwszy WPT. W przypadku tego wznowienia turnieju moglibyśmy pomyśleć, że zwyciężyłyby pary z większym automatyzmem, takie jak Ortega / Marrero lub Alayeto / Alayeto.

U mężczyzn

Podobnie jak w przypadku dziewczyn, wszystkie duety, które dziś znajdziemy, to nowe skojarzenia. Spodziewaliśmy się Lebron / Galan i Chingotto / Tello, ale te dwie drużyny zostały odpowiednio pokonane Stupaczuk / Ruiz et Lima / Tapia po epickich meczach. Te nowe pary udowadniają, że nie musisz dzielić toru przez miesiące, aby odnieść sukces. Stupa / Ruiz i Lima / Tapia zmierzą się pod koniec popołudnia na mecz, który zapowiada się niesamowicie.

Wczoraj rano tak Coello / Lamperti et Belasteguin / Gutierrez który wygrał odpowiednio z Ramirez / Yanguas i Sans / Zaratiegui, dwa duety z poprzednich ! Zwycięstwa w dwóch setach przeciwko parom są z konieczności trochę dosadne, ponieważ grali w piątą partię w ciągu czterech dni! Arturo Coello, wielka nadzieja padel mondial dziś rano rozegra pierwszy półfinał swojej młodej kariery na World Padel Tour. Co może być lepszego na tę okazję niż zmierzenie się z dwiema legendami tego sportu, Stupą i Sanyo. Lamperti świętuje powrót na ten poziom po prawie dwóch latach głodu. Wyobrażamy sobie, że będzie szczególnie chciał błyszczeć!

Program półfinałów

  •  10h00: Salazar / Triay vs Sainz / Gonzalez
  •  do naśladowania: Belasteguin / Gutierrez vs Coello / Lamperti
  •  16h00 : Josemaria / Sanchez vs Brea / Icardo
  •  do naśladowania: Lima / Tapia vs Stupaczuk / Ruiz

Aby śledzić dzisiejsze poranne mecze, znajduje się tuż poniżej:

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour