Pary Castello / Collombon i Cañellas / Godallier wygrały w XNUMX/XNUMX finału of World Padel Tour Mistrz Marbelli!

Piękno dla Léi i Ari!

Po raz trzeci w tym sezonie na World Padel Tour, Léa Godallier i Ari Cañellas zmierzyli się z Xenią Clascą i Nurią Vivancos. Po zaskoczeniu w Vigo Francuzka i Hiszpanka zemścili się w Santander odnosząc przekonujące zwycięstwo.

Ariadna Cañellas Léa Godallier zwycięstwo wpt santander Open

Dzisiaj Godallier i Cañellas zaprezentowali się bardzo solidnie, wygrywając 6/2 6/3. Zwycięstwo, dzięki któremu mogą sobie pozwolić na pierwsze ósme razem. Na swojej drodze spotkają Carolina Navarro i Cela Reiter, które wygrały swój pierwszy mecz w 2021 roku, zmagając się z inną parą, która ma problemy na początku sezonu: Araujo / Amatriain (6/4 6/4).

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek w czwartej rotacji rano.

Walka o Castelló i Collombon!

Alix Collombon i Jessica Castello wykazali się wielkim umysłem, aby pokonać Nurię Rodriguez i Alicię Blanco!

Trzymając się pierwszego seta, który ostatecznie przegrali w tie-breaku, Francuzka i Hiszpanka nie dali się pokonać, wracając do walki od początku drugiego seta. Bardziej agresywni niż ich przeciwnicy, zdołali narzucić swoją grę, aby wygrać kolejne dwa sety 6/2 6/3.

Zwycięstwo po prawie 2h30 meczu, które pozwoli im jutro znaleźć jedną z par w postaci tego początku sezonu: Llaguno / Riera. Finaliści Santander nie zostawili szans na chance italiennes Pappacena i Sussarello z podwójnym 6/1.

Teraz będą musieli dobrze się zregenerować, aby jutro w drugiej rotacji rano spróbować stworzyć niespodziankę!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !