Dzięki zwycięstwu w Marbelli nad Uri Botello i Javi Ruiz, Agustin Tapia i Pablo Lima zagrają jutro swój pierwszy finał na gali World Padel Tour.

Po pierwszym secie, w którym byli zdominowani przez rywali, którzy prowadzili 5/2, Pablo Lima i Agustin Tapia byli w stanie odbić się, mocno bronić i powoli wracać, by w końcu wywalczyć tie-break. Dominujący w decydującym meczu zawodnicy Horacio Alvareza Clementiego nie pozostawili wtedy żadnych szans swoim przeciwnikom, którzy poddali się po kontuzji pachwiny Uri Botello.

Ostatecznie Tapia i Lima wygrywają 7/6 4/1, a jutro zagrają razem swój pierwszy finał. Będzie to albo przeciwko Lebronowi / Galanowi, albo przeciwko Di Nenno / Navarro. Drugi półfinał mężczyzn odbędzie się tuż po drugim półfinał kobiet, który teraz ustawia Salazara / Triaya przeciwko Josemarii / Sancheza. Aby zobaczyć spotkanie, poniżej:

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !