Ana Catarina Nogueira et Delfina Brea rozdzielcie ich ścieżki na koniec sezonu 2020. Strona zamienia się w adres 2021 pod nowymi horyzontami.

Nie zobaczymy już pary utworzonej przez „port” Ana Catarinę Nogueira oraz młodą i obiecującą Delfinę Breę na WPT w 2021 r., Nogueira ogłosiła to na swoim koncie Instagram. Separacja, która nie jest zaskoczeniem. Rzeczywiście, nie możemy powiedzieć, że ta para odniosła sukces w tym trudnym roku.

Pytanie, które teraz zadajemy, brzmi: które Nogueira i Brea mają dla nas w sklepie na 2021 rok ? Jeśli pary wydaje się już być w pierwszej dziesiątcewielu graczy nie komunikowało się jeszcze w sprawie swoich partnerów na 2021 r. Myślimy o Victorii Iglesias, Albie Galan, Aranzazu Osoro, Tamara Icardo, Mari Carmen Villalba, Teresie Navarro… ale także o Francuzach Alix Collombon!

Można pomyśleć, że przyszli partnerzy Brei i Nogueiry w wyżej wymienionym gronie dziewcząt. W tej chwili nie mamy więcej informacji. Ciąg dalszy nastąpi.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.