Le World Padel Tour Granada Open rozpoczyna się dobrze dla nowo utworzonych par, w tym Ortega / Araujo i Brea / González.

Dzień 6/4 finału rozpoczął się od niespodzianki dla kobiet, ponieważ para Guinart / Rodríguez zdominowała Victorię Iglesias i Patricię Llaguno. Mecz, który zakończył się dwoma setami: 6/4 XNUMX/XNUMX.

Delfi Brea / Bea González, nowa para, która startowała w tym turnieju po dużej zmiany par, które miały miejsce w ostatnich tygodniach, jest również wygodny.

Zwyciężyły Argentyna i Andaluzja Lorena Rufo i Marta Talavan, w meczu w dwóch setach: 7/6 6/3.

Brea Gonzalez

Godallier i Orsi zirytowali Jessicę Castelló i Claudię pierwszym setem wygranym w tie-breaku (6/7). Ale faworyci zdołali wygrać w kolejnych dwóch rundach: 6/4 6/3.

Para numer 1, Salazar / Triay, z łatwością zapewniła sobie awans do ćwierćfinału. Madryt i Minorquina zmiażdżyli Navarro / Martínez: 6/1 6/1.

Salazara Triaya

Jak Brea i Araujo, Martity Ortegi i Sofii Araujo również dobrze rozpoczęli swoje stowarzyszenie. Po zaciętym pierwszym secie, który wygrali w tie-breaku 7:6, w drugim secie zdecydowanie wyszli na prowadzenie 6:0 nad Goenaga/Caldera.

Ortegi Araujo

Numer dwa świata Ariana Sánchez i Paula Josemaría również będą obecni w ćwierćfinale po trudnym meczu z Merino / Nogueira.

Pierwszy set rozpoczął się od 6/2 Sáncheza i Josemaríi, którzy zostali złapani w drugim (4/6). Hiszpanie narzucili jednak swoją grę z przewagą w trzecim secie wygranym 6:2.

W ćwierćfinale wystąpi również hiszpańsko-argentyńska para Lucía Sain / Aranzazu Osoro, mimo przegranej w pierwszym secie 6:4 z Fernández Sanchez / Bidahorria. Faworyci zdominowali wtedy debaty: 6/1 6/3.