Wśród najlepszych graczy padel Po francusku, wciąż są pytania dotyczące par na 2021 r., W tym Haziza i Scatena.

Duże zmiany we Francji w 2021 roku

Tak samo jak na World Padel Tour, będziemy uczestniczyć duże zmiany dla mężczyzn na francuskim torze. decyzja Johana Bergerona o przejściu w lewo wywróciliśmy wszystko do góry nogami, więc będziemy mieć zupełnie nowe skojarzenia. Oto pary, które już zostały potwierdzone:

Te cztery skojarzenia pozostaw 4 graczy bez partnera : Jérémy Scatena, Robin Haziza, Nicolas Trancart i Morgan Mannarino. Od tego czasu jeden lewy i trzech prawych graczy Mannarino zdecydował się pominąć stronę „jazdy” ! Tych 4 mężczyzn nie utworzy zatem normalnie dwóch par między sobą, więc będziemy musieli dodać dwóch graczy po lewej stronie w równaniu ...

W pierwszej dwudziestce jest bardzo prawdopodobne, że Boissé / Le Panse, Authier / Lopes i Pequery / Ritz zdecydują się postawić na ciągłość. Innym trudniej jest przewidywać ...

Czy zobaczymy ponownie Scatena / Haziza na torze francuskim?

W tej chwili jest to trochę niewyraźne: w tym roku nie widzieliśmy Robina Hazizy na World Padel Tour a niedawno rozstał się z Adrienem Maigretem we Francji. Czy trener francuskiej drużyny kobiet, której nowa rola uniemożliwia mu grę w swoim kraju, będzie kontynuował karierę zawodniczą? Trudno to wiedzieć.

W każdym razie jest to pewne Robin jest nadal jednym z najlepszych prawicowych zawodników we Francji i uszczęśliwiłoby to niejednego lewicowego gracza ...

Jérémy Scatena nas ma niedawno powierzony że miał „Kilka utworów w 2021 roku we Francji. Jedni po lewej, inni po prawej ”. Maigret i Blanqué po znalezieniu partnerów, naprawdę nie możemy sobie wyobrazić Scata po prawej w tym roku… Jakie ma opcje dla prawicowych graczy? Oczywiście myślimy najpierw o Robinie Hazizie, z którym zreformowałby duet, który miał w szczególności pokonał parę Maigret / Tison na Padel Pro Cup 2018...

Nowe ambicje dla Inzerillo, a co z Ferrandezem

W wywiadzie JT Peyrou i Adrien Maigret wymienili nazwisko Jerome Inzerillo ewoluować z Scat. Trzeba powiedzieć, że trener Piramid niedawno nam kazał nowe ambicje na francuskim torze, ponieważ ma szczególne nadzieje być częścią zespołu Francji. To skojarzenie wydaje się możliwe, chyba że Inzerillo woli postawić na ciągłość ze wschodzącym graczem, Florianem Valsotem, z którym w szczególności pokonał… Grindę / Scatena w Bouc-Bel-Air.

Grinda był również widziany kilka razy na prawo od gracza 103. WPT, ale fakt, że mieszka w Stanach Zjednoczonych, siłą rzeczy komplikuje sprawę. Nicolas trancart, wrócił z roku w Hiszpanii i bez partnera od czasu jego rozstania z Leygue, oczywiście wydaje się opcją dla Scata.

Kolejnym graczem, który powrócił z 20 turniejami rozegranymi w ciągu roku i 18. miejscem w tabeli, jest Jérôme Ferrandez. Zawsze bardzo solidni, wmawiamy sobie, że może chcieć gruntownie przerobić sezon. Potrafi grać zarówno na lewą, jak i na prawą stronę, grał bardzo dobrze pod piramidami u boku Rémy'ego Gourre, wygrywając w dwóch setach przeciwko… Leygue / Trancart!

 

Będziemy musieli trochę poczekać, aby dowiedzieć się więcej, ale miejsca dla drużyny Francji powinny być warte więcej niż kiedykolwiek w 2021 roku!

 

 

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.