Odkryj na wideo podsumowania rundy XNUMX Estrella Damm Barcelona Open od World Padel Tour to miało miejsce dzisiaj.

U mężczyzn

Spotkania poranne

Dziś rano dwa największe plakaty dnia miały miejsce na papierze: Stupa / Gutierrez przeciwko Diaz / Campagnolo i Tello / Chingotto vs Lijo / Ruiz. Nie nastąpiły spodziewane wstrząsy, dwie argentyńskie pary wygrywają w dwóch setach. Jutro zagrają w kwaterach, na spotkaniu pachnącym proszkiem!

Jednak kolejny mecz dotrzymał wszystkich obietnic, kolejne starcie Coello / Ramirez z Alba / Gil ten sezon. Obie pary miały okazję kupić pierwszy ćwierćfinał w turnieju na tym poziomie. Ostatecznie Alba / Gil wygrał w trzech setach na końcu suspensu. Cała praca, którą wykonał Sergio Alba podczas blokady, opłaca się !

Jutro zmierzą się Navarro / Lima, który w przeciwieństwie do wtorku nie marnował dziś dużo czasu na torze!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Spotkania wieczorne

Ale Galan i Juan Lebron Wygrali również wyraźnie przeciwko Godo Diaz / Chico Gomes i na pewno jutro będą w świetnej formie, aby rzucić wyzwanie bratu Godo, Mati Diazi jego nowy partner Agustin Gomez Silingo. Argentyńczycy odpuścili po przegraniu pierwszego seta na rzecz Perino / Ruiza.

Bela / Tapia Martwili się również o set z Sans / Zaratiegui, zanim wrócili na wyższy bieg. Jutro zmierzą się z zespołem, który dziś jest pod wrażeniem, Allemandi / Gonzalez, który potrzebował tylko dwóch krótkich setów, aby wykluczyć mocną parę, Rico / Nieto.

Kredyt wideo: World Padel Tour

U pań

Wśród dziewcząt były dziś tylko wygrane w setach prostych. Bez wątpienia najbliższy mecz Zwycięstwo Llaguno / Amatriaina nad Collombon / Traviesa. Pierwsze cztery nasiona, jak wczoraj, nie będzie nie zarobił wielu gier. Ale to nie potrwa długo, biorąc pod uwagę wielkie plakaty jutra!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!