Wywiad przeprowadzony przez szwedzki magazyn ExpressenPaquito Navarro powrócił do wielu aktualnych zagadnień, a w szczególności do Zlatan Ibrahimovic.

Nie jest tajemnicą, że Zlatan Ibrahimovic jest fanem padel. Z kolei Paquito Navarro jest fanem piłki nożnej.

Przejazd przez Szwecję w ramach prezentacji WPT Sztokholm Otwarte, który odbędzie się na stadionie piłkarskim, Andaluzyjczyk powiedział, że zna kilku hiszpańskich piłkarzy: „Znam Joaquina, Alexa Moreno, Adriana, Javi Martineza i Dani Parejo – wszyscy kochają padel. Jesteśmy bardzo blisko i wspieramy się. Dla nas graczy padel, to wspaniale, że piłkarze, koszykarze i tenisiści pomagają w rozwoju małych sportów!”

Jeśli jeszcze nie zna Zlatana Ibrahimovicia, ma już do zaoferowania mu umowę: „Chciałbym go poznać, a dlaczego by nie zagrać padel z ? Tylko po to, żeby zobaczyć, jak gra. Mogę go nauczyć grać padel jeśli nauczy mnie kopać piłkę nożną” śmieje się.

Co otwiera drzwi na małą wystawę? Przyszłość pokaże.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !