Kilka tygodni temu poruszyliśmy temat weganizm Padel. Temat tak się spodobał, że pozwalamy Ci przetestować weganizm w 21-dniowe wyzwanie.

21 dni na naukę zdrowego, zbilansowanego odżywiania, a przede wszystkim o wegańskiej żywności, która nie jest pochodzenia zwierzęcego.

To jest L214 w wersji Convenient Vegan kto nam to oferuje 21-dniowe wyzwanie wegetariańskie. Menu, które trafiają do Ciebie, opracowane przez dietetyka, dostosowane do pory roku, a przede wszystkim bezpłatne.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem weganizmu, czy po prostu ciekawi Cię, te 3 tygodnie są okazją, aby zaoferować swojemu organizmowi nową wizję odżywiania.

Codzienny biuletyn

Każdego dnia masz plik list który dostarcza informacji na temat tego nowego sposobu odżywiania. Oczywiście nie jest łatwo zmienić dietę z dnia na dzień, a Veggie Challenge jest również do tego przydatne, aby zrozumieć i dostosować się.

Kompletna tabela wartości odżywczych

Często trudno jest wiedzieć, czego nasz organizm potrzebuje każdego dnia w zakresie składników odżywczych. Dzięki temu tabela wartości odżywczychznacznie łatwiej będzie Ci dokonać zakupów do przyszłych menu.

Piramida żywieniowa, którą należy szanować

Chcesz wyznaczyć sobie osobiste cele? wyświetl to Piramida żywieniowa w swojej kuchni i każdego dnia zrozumiesz, że podstawą pożywienia są warzywa, owoce i skrobia, i że z tej solidnej podstawy budowany jest „Twój” nowy sposób życia.

Menu na wszystkie pory roku

To z pewnością większość z L214. Z jednotygodniowe menu gdzie możesz albo bawić się jedzeniem, albo skupić się na określonym czasie. Chcesz latem uprawiać sport? Oto menu. Sport zimą? Masz dostępne inne menu. Menu dla dzieci? Zawsze jest wszystko dla każdego.

Tylko 21 dni może, i mamy nadzieję, sprawi, że poczujesz się lepiej, będziesz bardziej wysportowany i sprawny, a może wprowadzisz Cię w nowe smaczne potrawy, których nigdy wcześniej nie znałeś. nie.

Dobre wyzwanie.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy w padla. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom dotyczącym padla.