Według naszych kolegów z Kontraparowane konto na Instagramie, Fernando Belasteguin i Arturo Coello mają podobno rozstać się po zakończeniu sezonu.

Ponieważ zostają? dwa kolejne tytuły na World Padel Tour, a na finale Premier PadelBela i Coello zgodziliby się już na zakończenie swojego stowarzyszenia pod koniec roku.

Jeśli czas jest nieco dziwny, ponieważ obaj mężczyźni wydają się bardziej komplementarni niż kiedykolwiek na torze, nadal możemy spodziewać się tej separacji (czytaj nasz artykuł z 16 sierpnia).

Rzeczywiście, Arturo Coello nigdy nie przestaje imponować i wyobrażamy sobie, że kilku graczy na torze patrzy na niego. I możemy łatwo zrozumieć, że młody zawodnik z Valladolid daje się uwieść projektowi z graczem mniej doświadczonym niż legenda Bela, ale potężniejszym. Rzeczywiście, Arturo z pewnością stworzyłby parę najbardziej wybuchowych z Tapią, Galanem, Tello lub Stupą… Ze swojej strony gracz Pehuajó powinien niestety mieć trudności ze znalezieniem towarzysza z drużyny, który może mu przynieść tyle samo, co latający leworęczny Coello…

Na razie żaden z dwóch mężczyzn nie potwierdził jeszcze informacji i będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, jakie będą nowe pary. Ale jak powiedzieliśmy ci, omawiając Plotka o Navarro/Tello, w przyszłym sezonie powinniśmy zobaczyć bardzo duże wstrząsy!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !